ТОП-5 найкращих дитячих велосипедів у 2021/2022

Кожна дитина мріє про велосипед! При виборі та порівнянні дитячих велосипедів багато хто звертає увагу на вартість та розмір, але важливими параметрами є діаметр коліс, діаметр рами, матеріал рами, комплектація, можливість регулювання сидіння та керма.

Також важливо звертати увагу на вікову категорію, для якої призначено той чи інший велосипед.

2-4 роки – Bianchi XR 12 (2021)

Bianchi XR 12 (2021) – велосипед із колесами розміром 12 дюймів, що має алюмінієву раму та сталеву вилку.

Незважаючи на юну вікову категорію, це – повноцінний велосипед для дитини, яка оснащена всіма стандартними елементами. Він поставляється з тренувальними колесами, щоб зробити навчання їзді легким та безпечним. Тренувальні колеса можна відрегулювати по висоті, наприклад, піднявши, якщо на дорозі є виражені нерівності.

Має можливість регулювання рівнів керма та сидіння, міцні педалі та невелику вагу, завдяки чому з ним легко впорається навіть 2-річна дитина.

4-6 років – Ardis Shadow DB 16 (2020)

Ardis Shadow DB 16 – порівняно недорогий велосипед для дітей дошкільного віку, оснащений магнієвою рамою та такою самою вилкою. Переднє та заднє гальма мають дискову механічну будову, швидко спрацьовують. Шини 16-дюймові.

Одна з особливостей – вага 9.5 кілограм. Це приблизно в 2 рази менше, ніж вага дитини.

Завдяки додатковим бічним колесам цю модель можна з упевненістю рекомендувати хлопцям, які навчаються їздити. Захист для ланцюга не дозволить замазатись.

6-8 років RoyalBaby Freestyle 20

RoyalBaby Freestyle 20 – універсальний велосипед для рухливих молодших школярів. Його можна називати трюковим. Сталева рама витримує стрибки та падіння, не стирається, оскільки забарвлена гіпоалергенною фарбою.

Доступне регулювання рівня сидіння та керма. Завдяки ручному гальму дитина отримує можливість отримувати такі ж відчуття при їзді, які відчувають дорослі.

Особливості – сидіння повторює анатомічну форму тіла дитини, за рахунок чого забезпечується зняття навантаження з хребта.

Колеса досить широкі, що забезпечує гарне зчеплення із трасою. Можна їздити рівними і нерівними дорогами.

8-13 років Formula Fusion 20 (2021)

Formula Fusion 20 – стійкий та стильний спортивний велосипед для молодших школярів та підлітків.

Матеріал рами – алюміній, завдяки чому вся конструкція важить досить небагато. Гальма – механічній дискові. Фактично це повноцінний велосипед, у якому за потреби доводиться міняти спиці, змащувати ланцюг.

Через відсутність скатів відбивачі можна розміщувати хіба що на спицях.

Важкі широкі шини, міцні зручні ручки і 24-дюймові колеса роблять цей велосипед відмінним варіантом для будь-якої дитини раннього підліткового віку.

Амортизація передньої вилки пом'якшує удари, підвищуючи комфорт. Два механічні гальма підвищують впевненість та забезпечують безпеку.

Початкове призначення – гірська модель, а максимальне навантаження у розмірі 100 кілограм роблять цей варіант кращим для активного відпочинку поза комфортними міськими умовами.

Підлітковий (!) – Formula Paladin DD 24 (2021)

Велосипеди Formula добре відомі українцям завдяки високій якості складання та порівняно невисоким цінам.

24-дюймові колеса Formula Paladin DD 24 мають досить велику ширину, забезпечуючи за рахунок цього можливість комфортного пересування навіть засніженою дорогою. 7 швидкостей перетворять велосипед і на міську, і на гірську.

Рама полегшена, виконана з алюмінію, за рахунок цього вся конструкція важить трохи більше ніж 17 кілограм.

Сталева вилка витримує стрибки, удари, падіння. Виробник надає гарантію на раму протягом 10 років.

З особливостей – відсутність амортизації, через що велосипед припаде до душі, перш за все активним підліткам, які розраховують на динамічне проведення часу.

Formula Paladin DD 24 можна вважати останнім варіантом, після якого розумно пересідати на дорослий велосипед.

Висновки

При виборі велосипеда важливо віддавати перевагу таким варіантам, які підходять саме зараз, а не підходитимуть наступного літа чи через рік. Занадто великі габарити (розмір коліс, вага) не дозволять дитині насолодитися активним проведенням часу. А от якщо вибирати велосипед із числа найкращих моделей 2021 року саме за віком, то позитивні емоції гарантовані!

Відгуки про статтю