Як вибрати епілятор

Тип

Епілятор – за допомогою дисків або пінцетів видаляє з тіла волосся разом з цибулиною. Перевага – необхідно тривалий час між відновленням процедури видалення волосся (хоча для кожного воно може бути різним в залежності від особливостей організму). Недолік – такий вид епіляції найбільш болючий.

Електробритва для жінок – найбільш безболісний процес видалення волосся, але проміжок між повторенням процедури маленький (2-3 дні).

Жіночий тример – в основному призначений для видалення волосся в області бікіні, на обличчі, для коригування брів і укорочення довгих волосків. Дуже компактний і легкий.

Число швидкостей

Зазвичай епілятор має дві-три швидкості. Перша і найбільш повільна швидкість призначена для видалення тонкого і короткого волосся, друга і третя – для більш жорсткого. Це дозволяє зменшити больові відчуття під час процедури.

Живлення

Епілятори можуть працювати від електромережі або акумулятора, а також поєднувати в собі ці два варіанти. Живлення від мережі найбільш поширене. Також такий епілятор або електробритва коштують дешевше. Другий і третій варіант дозволяє використовувати пристрій, коли немає можливості підключитися до електрики (наприклад, в тривалій поїздці).

Якщо вибір припав на епілятори з акумулятором, то краще вибрати пристрій з типом акумулятора Li-Ion (літій-іонний), оскільки заряджати його можна, не чекаючи повної розрядки.

У другого типу акумулятора Ni-Cd (нікель-кадмиевого), якщо він не повністю розряджений, при частій зарядці поступово скорочується ємність, тобто час роботи.

Голівка

Плаваюча – голівка епілятора вільно рухається вліво і вправо, що дозволяє пристрою підлаштовуватися під вигини тіла. Дуже зручна для епіляції в області колін і щиколоток.

Подвійна – такий пристрій має подвійну працюючу площу епілювання, тобто процес епіляції скорочується в два рази. Наскільки це зручно, судити кожній жінці окремо.

Що миється – спрощує процес очищення епілятора. Також деякі моделі оснащені вологостійким корпусом, що дозволяє використовувати пристрій в душі і застосовувати піну для менш болючого видалення волосся.

Насадки

Охолоджуюча – перед початком процедури насадку, заповнену спеціальною рідиною, на кілька годин потрібно помістити в морозильну камеру. Ця функція дозволяє зменшити біль і подразнення. Наявність такої насадки значно підвищує вартість приладу.

Для гоління – може входити в комплект епілятора і таким чином поєднувати в собі два типи пристрою. Дуже зручно, коли для ніг потрібно використовувати епілятор, а для області бікіні – електробритву.

Тример – так само, як і насадка для гоління, може йти в комплекті з пристроєм. Дозволяє коригувати контури брів, застосовується в делікатних місцях, а також для укорочення довгих волосків до потрібних розмірів.

Для точкового видалення волосся – альтернатива пінцету, коли потрібно видалити кілька волосин.

Для брів – така насадка дозволяє надавати бровам необхідну форму.

Для делікатних зон – представлена насадкою з меншою кількістю пінцетів. Це збільшує тривалість процедури, але зменшує больові відчуття.

Для пілінгу – дає можливість запобігати вростання нових волосків в шкіру. Така насадка відлущує омертвілі ділянки і звільняє врослі волоски.

Насадка-обмежувач – дозволяє обмежувати зону епіляції завдяки установці насадки на стандартній голівці епілятора.

Оснащення

Залежно від моделі та вартості епілятор може мати підсвічування, масажер, охолоджуючу рукавицю, масажну губку, футляр, щіточку для очищення епілятора і інші приємні дрібниці.

Виробник

Слід зазначити, що виробників епіляторів не так багато, як іншої побутової техніки. Найбільш популярними є Braun, Phillips, Panasonic і Rowenta. Всі вони забезпечують якість і надійність техніки. Такі пристрої часто оснащені додатковими насадками для найбільш зручного використання. Ціна на ці епілятори приблизно однакова, тому слід купувати просто у відповідності зі своїми смаковими уподобаннями.

Окремою групою є фотоепілятори для домашнього використання. Сьогодні на ринку представлено дуже мало брендів таких виробів. Найбільш популярні – Remington і деякі моделі Phillips. Ціна на ці епілятори значно вище, але не через якість, а завдяки принципу роботи. Якому типу пристрою віддати перевагу – вирішувати виключно Вам.

Відгуки про статтю

Спасибо Вам, за полезную информацию!!!

Рады, что смогли помочь.