Як вибрати колиску

Вид

Колиска для візка - кошик, який встановлюється на шасі візка. Використовується для малюків у віці від народження до року. Захищає дитину від вітру, снігу і холоду. Колиска також може виконувати функції тимчасового ліжечка (наприклад, на природі). При бажанні колиску можна замінити, що дозволить оновити візок, не набуваючи нову модель.

М'яка колиска-переноска - аксесуар, що дозволяє комфортно і зручно переносити малюка, забезпечуючи при цьому нормальне положення хребта. Особливо стане в нагоді для нетривалого транспортування дитини, наприклад, з приміщення у візок і назад.

Максимальна вага дитини

Гранично допустима вага малюка, на яку розрахована певна колиска. Як правило, вона розрахована на вагу дитини до 15 кг.

Капюшон

Капюшон колиски при необхідності знімається та / або складається. Знімний - дозволяє його встановлювати як на колиску, так і на прогулянковий блок.

Складаний - дає можливість регулювати його положення. Ця функція може стати в нагоді влітку в залежності від погоди або для збільшення огляду малюком навколишнього простору.

Чохол

Знімний - дуже важлива і корисна функція, так як час від часу чохол забруднюється і його треба прати.

Дихаючий - виготовлений з повітропроникного матеріалу, що забезпечує хорошу циркуляцію повітря у візку.

Непромокальний - захищає дитину від дощу.

Утеплений - захищає малюка від вітру і холоду.

Гіпоалергенні матеріали - не викликають алергію у дитини.

Регулювання нахилу

Спинки / підголівника - дозволяє прийняти дитині зручне положення і забезпечує йому хороший огляд під час руху. Дуже корисна функція для дітей, які намагаються сідати. В деяких колисках передбачено 4 положення спинки / підголівника.

Вага

Колиска відрізняється невеликою вагою, що значно спрощує перенесення в ній дитини. Її вага варіюється від 3.5 до 8 кг.

Оснащення

Ручки для перенесення - використовуються для зручного перенесення колиски. Прикріплюються до зовнішніх боковин колиски і мають дугоподібну форму. Зустрічаються як жорсткі (колиска), так і м'які ручки (колиска-переноска).

Жорстке дно і матрацик - призначені для правильного розвитку хребта малюка і запобігання сколіозу. Колиска, оснащена цими аксесуарами, забезпечує комфортний відпочинок дитині.

Вентиляційне віконце - отвір в капюшоні, який забезпечує оптимальну циркуляцію повітря всередині колиски.

Дощовик - накидка з непромокаючого матеріалу, що захищає малюка від сильного вітру і дощу. Накидка йде в комплекті поставки колиски або продається окремо.

Антимоскітна сітка - захищає дитину від комах, що особливо актуально під час сну в теплу пору року. Сітка йде в комплекті поставки або продається окремо.

Адаптер для кріплення в автомобіль - пристрій, що дозволяє закріпити колиску в салоні автомобіля. В цьому випадку вона може використовуватися як автокрісло. Сама колиска кріпиться на заднє сидіння.

Паски безпеки - запобігають випадання дитини з колиски під час подорожі в автомобілі.

Відгуки про статтю