Як вибрати масажер

Вибираючи масажер, перш за все потрібно визначитися з його типом. На типи ці пристрої діляться залежно від принципу роботи і від того, для яких частин тіла призначені.

Універсальні (портативні)

Універсальні масажери представлені у вигляді ручних приладів з різноманітними насадками. Від їх кількості залежить набір функцій масажера і його вартість.

Роликова насадка – призначена для боротьби з целюлітом, запобігання відкладення солей, поліпшення кровообігу. Використовується в основному при безпосередньому контакті зі шкірою, оскільки вважається, що масаж через одяг не такий ефективний.

Насадка для точкового масажу (або розслаблююча насадка) – аналог китайського точкового масажу. Вважається, що щоденне використання цієї насадки сприяє поліпшенню імунітету і корекції фігури (видаляє сутулість, надає пружність грудям). Також її постійне використання в області обличчя запобігає появі зморшок.

Для масажу голови – покращує кровообіг шкіри голови.

Для м'язового масажу – створена з метою замінити масаж руками масажиста. Розминає затерплі або перетруджені м'язи після тривалих фізичних навантажень.

Насадка для ніжного масажу – призначена для надчутливої шкіри, а також для шкіри зап'ясть рук і плечей.

Також ручний масажер може мати в комплекті насадку для очищення шкіри від ороговілих клітин і функцію інфрачервоного прогріву. Перша сприяє омолодженню шкіри, друга – позбавлення від целюліту.

Масажери для обличчя

Призначені для масування і омолодження шкіри обличчя. Представлені такими насадками: роликова насадка для масажу, відлущуюча насадка для чищення обличчя, губка, присоски для очищення пір, гладкі масажні валики і щітки різних розмірів.

Масажери для стоп

Окремий вид масажерів, який застосовується для зняття напруги зі стоп.

Може бути двох типів – гідромасажні ванни і масажери у вигляді чобіт. Перші призначені для «мокрого» масажу, другі – в основному для «сухого». Масаж може бути з різною температурою води – холодною, теплою, гарячою.

Деякі масажери для стоп мають додаткові функції – пілінг, масаж за допомогою гарячих каменів і бульбашок.

Пояси-масажери

Використовуються для позбавлення від целюліту в області талії і стегон. Вони компактні, мають різний асортимент і ціновий діапазон. Такі масажери діляться на кілька видів: вібраційні і вібромагнітні, пояси з ефектом сауни і електростимулятори (міостимулятори). Міостимулятори використовують не тільки для схуднення, але і для реабілітації тканин після травм.

Накидки, жилетки і подушки

Призначені для розслаблення м'язів в області шиї і спини. Перевагами таких масажерів є їх порівняно невисока вартість і можливість використання як вдома, так і в машині. Недолік – незручність в транспортуванні. Масажні накидки і жилетки можуть бути з підігрівом і без нього.

Таким чином, сьогодні існує велика кількість різновидів масажерів. Їх неможливо повністю охопити.

До незгаданих приладів можна віднести масажні крісла, гідромасажери, вакуумні масажери, міні-сауни, масажери нетрадиційної терапії (наприклад, масажні антицелюлітні банки) та інші.

Виробник

Не рекомендується купувати масажери китайських і місцевих брендів Clatronic, Saturn, Scarlett, Vitek, Hilton, Maxwell, Orion, Polaris, VES. Основними недоліками цієї техніки є: недовговічність роботи, велика вага, перегрів, у деяких моделей дуже слабкий масаж. Це сама бюджетна продукція, але і найбільш ненадійна.

Хорошим поєднанням ціни та якості відрізняються масажери AEG, Binatone, Bosch і Rowenta. У цих брендів невеликий асортимент моделей, проте вони добре зібрані, оснащені додатковими насадками і функціями. До того ж у марок цієї групи відмінна сервісна підтримка. Ціновий сегмент – трохи вище, ніж у китайської техніки, а надійність набагато вище.

Кращими виробникам масажерів вважаються Beurer, Casada, ManiQuick, Medisana. Основний напрямок виробництва у цих марок – медичне обладнання, техніка для краси і здоров'я. Їх пристрої як правило відмінно зібрані, ергономіка і дизайн розроблені для максимальної зручності користування. Вони виконують свою задачу якісно: забезпечують достатній час масажу без перегріву, додаткові корисні функції. У всіх виробників широкий модельний ряд різних масажерів. Ціновий сегмент високий, однак повністю виправданий. А деякі вироби, наприклад, масажні крісла, коштують дуже дорого, зазвичай ними оснащуються масажні кабінети і салони краси.

Відгуки про статтю