Як вибрати трансформер

Трансформер - іграшка, здатна змінювати свою форму. Таким чином, з однієї іграшки виходить дві або навіть три. У трансформерів зазвичай відсутні дрібні деталі, а для перетворення однієї фігури в іншу не потрібно розбирати саму іграшку.

Гра з трансформером здатна надовго захопити дитину, особливо хлопчика. До того ж, в процесі гри розвивається уява і дрібна моторика, виховується посидючість. C тими моделями, в яких є знімні деталі, дитина зможе проявити свою кмітливість. Гра з трансформером може бути колективною, що сприяє розвитку навичок спілкування.

Тип

Техніка і транспорт - автомобілі (спортивні або джипи), літаки, вертольоти, танки, зорельоти, пожежні машини. Такі трансформери зустрічаються дуже часто.

Роботи - людиноподібні механічні істоти, що відрізняються величезною силою і надлюдськими здібностями. Поряд з технікою і транспортом вони є найпопулярнішими трансформерами.

Окремо можна виділити роботів, створених за серією коміксів «Трансформери», автоботи і десептикони - роботи, які перетворюються в різний транспорт або іншу техніку. Це культові і найбільш улюблені персонажі.

Комахи і тварини - бабки, тигри, пантери, динозаври. Менш популярні, ніж попередні, але по-своєму цікаві, особливо, якщо вони є казковими або мультяшними героями.

Змішані - поєднують в собі представників цих типів. Наприклад, роботи-трансформери - можуть перетворюватися як в техніку (транспорт), так і в тварин (комах).

Зустрічаються дво-, три- і навіть чотирьохрежимні іграшки, здатні перетворюватися на дві, три і чотири фігури відповідно. Чим більше можливостей для трансформації, тим складніше конструкція і тим дорожче трансформер. Однак і грати такою іграшкою набагато цікавіше.

Вік

Через складну збірки трансформер буде нецікавий дітям до 4-5 років. Тому купувати таку іграшку малюкові навряд чи варто.

Дітям 4-5 років підійдуть прості моделі, наприклад, робот-тварина. Хлопцям старше 5 років можна запропонувати іграшки складніше (робот-авто-тварина). Хлопчиків від 8 років зацікавлять ще більш складні трансформери, які потрібно самостійно зібрати з комплекту деталей.

Матеріал

Трансформери виготовляються з пластика, металу або їх комбінації:

  • пластикові - зустрічаються найчастіше; легкі і порівняно недорогі, але не дуже міцні; добре підійдуть для дітей 4-6 років;
  • металеві - більш важкі і дорогі моделі. Такі іграшки купуються для дітей подоросліше;
  • пластик + метал - компромісний варіант: пластикова модель, яка містить металеві елементи.

Ефекти

Щоб гра з трансформером була цікавішою, в ньому можуть бути передбачені різні ефекти.

  • Звукові - характерні звуки тварин і автомобіля, мова робота.
  • Світлові - світіння фар у автомобіля, очі у робота і тварини, що світяться.

Функції

Радіокерування - дозволяє управляти трансфрмером на відстані (в тому числі і його перетвореннями).

Рух - трансформери на батарейках можуть самостійно рухатись, повертатись вліво-вправо.

Поради

  • Перш за все, зверніть увагу на безпеку іграшки. Трансформер повинен бути виготовлений з нетоксичних матеріалів, що підтверджується сертифікатом. Відмовтесь від придбання іграшки з різким запахом.
  • Зверніть увагу на якість збірки. Всі деталі іграшки повинні надійно триматися, а сам трансформер - не розпадатись в руках. В іншому випадку, іграшка швидко вийде з ладу. Пам'ятайте, що якісна іграшка не може бути надто дешевою.
  • Світ трансформерів дуже різноманітний, і вибрати іграшку буває не так просто. Тому враховуйте особисті переваги дитини.

Виробник

Умовно прийнято ділити дитячі іграшки на китайських ноунейм виробників, китайських / місцевих брендів і європейських брендів (а також США). Як правило, першим властиві самі низькоякісні матеріали (іноді взагалі небезпечні для життя), деталі іграшок швидко ламаються, облазить фарба - купувати їх не рекомендується. Трансформери дешевше випускають фірми Happy Well, Boldway, Silverlit: вони як мінімум мають сертифікати безпеки і тестувалися перед запуском продажів.

Кращими моделями будуть Hasbro або Simba. Деякі моделі дуже дорогі через свою функціональність - вони призначені для дітей старшого віку. А для самих маленьких можна купити дешеві моделі цих брендів, проте сумніватися в їх якості не доведеться.

Відгуки про статтю