Умови використання сайту Всі ціни. Львів

Угода користувача

Використовуючи наш Сайт, ви погоджуєтесь з цією Угодою користувача. Просимо вас уважно ознайомитися з нею.

1. Загальні положення.
1.1. Цей документ "Угода користувача" (далі - Угода) укладається між ФОП Мокренюк В.М., в особі Мокренюка Володимира Миколайовича (далі - Адміністрація сайту) - компанія, яка надає доступ і послуги сайту з доменом vse.ua і його піддоменів (далі - Сайту) і фізичною особою (далі - Користувач), яка відвідала хоча б одну сторінку сайту і / або скористалась сервісами, які надаються в рамках сайту.
1.2. Угода набуває чинності з моменту розміщення її на Сайті і з моменту вираження Відвідувачем згоди з цими умовами.
1.3. Угода може бути змінена Адміністрацією сайту без будь-якого спеціального повідомлення.
1.4. Починаючи користуватися сайтом, або пройшовши реєстрацію, вважається, що Відвідувач прийняв умови Угоди в повному обсязі. Якщо Відвідувач не згоден з будь-якими пунктами в Угоді, Відвідувач не вправі використовувати сайт.
1.5. Відвідувач не має права користуватися сайтом, якщо він не досяг встановленого законодавством України віку для укладення подібних угод; або не виконав інші умови для складання подібних угод передбачених законодавством.
1.6. Продавець товарів (послуг) - особа, яка є власником товарів, виконавцем послуг, інформація про яких представлена на Сайті.

2. Користувач сайту. Реєстрація. Обліковий запис.
2.1. Відвідувачем сайту вважається будь-яка фізична особа, яка переглянула хоча б одну сторінку сайту без попередньої реєстрації та авторизації на сайті.
2.2. Відвідувач, який зареєструвався і авторизувався на сайті стає Користувачем сайту. Користувач має доступ до розширених можливостей, які надає Сайт.

2.3. Реєстрація:
2.3.1. Для того щоб скористатися деякими функціями Сайту, Відвідувачу необхідно пройти процедуру реєстрації, в результаті якої Відвідувач стає Користувачем і для нього буде створений унікальний обліковий запис.
2.3.2. Для реєстрації Відвідувач зобов'язується надати достовірну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у формі реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані. Обов'язкові для вказівки дані при реєстрації не належать до персональних даних.
2.3.3. Всі додаткові дані, які Користувач вирішив вказати при реєстрації або в подальшому при використанні Сайту і які можуть бути розцінені як персональні дані, вважається, що Користувач надав добровільно для загального доступу необмеженому колу осіб і погоджується з тим, що дана інформація стає загальнодоступною. Адміністрація сайту не перевіряє достовірність додаткових даних і не несе відповідальність за їх збереження, поширення і появу у вільному доступі.
2.3.4. При реєстрації Відвідувач самостійно вибирає собі логін і пароль для доступу до облікового запису.
2.3.5. Користувач несе відповідальність за збереження і конфіденційність своїх даних; передача цих даних третім особам заборонена. Всі дії Користувача, вчинені від його імені після його авторизації на сайті, вважаються такими, що здійснені особисто Користувачем.

2.4. Обліковий запис:
2.4.1. В особистому кабінеті Користувача є налаштування, які Користувач може змінювати, в разі необхідності.
2.5. Видалення облікового запису:
2.5.1. Адміністрація сайту залишає за собою право видалити обліковий запис Користувача без пояснення причин, в тому числі, якщо Користувач порушив будь-який пункт Угоди або вчинив дії, які явно вказують, що Користувач не має наміру або не здатний дотримуватися пунктів цієї Угоди.
2.5.2. Користувач має право в будь-який момент видалити свій обліковий запис на Сайті.

3. Права та обов'язки Користувача.

3.1. Права користувача:
3.1.1. Залишати відгуки про товар та / або магазин, які засновані на особистому досвіді Користувача.
3.1.2. Повідомляти Адміністрацію сайту, через спеціальну форму зворотного зв'язку, про помилки в описі товарів, компаній, контактної інформації та будь-якої іншої інформації розміщеної на Сайті.

3.2. Обов'язки користувача:
3.2.1. Користувач зобов'язується дотримуватися цієї Угоди і своєчасно ознайомлюватися з цією Угодою на сайті.
3.2.2. У разі незгоди Користувача з даною Угодою, Користувач не має права використовувати Сайт.
3.2.3. Нести відповідальність за безпеку, зберігання і конфіденційність зазначених при реєстрації логіна і пароля. Також Користувач несе відповідальність за всі скоєні дії під своїм логіном і паролем на Сайті.
3.2.4. Залишаючи відгуки на Сайті Користувач сам несе відповідальність перед третіми особами за свої дії, в тому числі, якщо такі дії призведуть до порушення прав і законних інтересів третіх осіб, а також за дотримання законодавства України при використанні Сайту.
3.2.5. Користувач погоджується, що будь-який ваш відгук Админістрація сайту може видалити без вашего на те згоди.

3.3. Користувач не має права:
3.3.1. Використовувати Сайт будь-яким способом, який може перешкодити нормальному його функціонуванню.
3.3.2. Проводити будь-які незаконні дії, які передбачають різні способи шахрайства і вимагання.
3.3.3. Розміщувати на Сайті особисту інформацію третіх осіб без їх згоди.
3.3.4. Розміщувати на Сайті комерційну рекламу, пропозиції, агітаційну інформацію і будь-яку іншу інформацію, крім випадків, коли розміщення такої інформації погоджено з Адміністрацією Сайту.
3.3.5. Порушувати права третіх осіб, в тому числі неповнолітніх осіб та / або завдавати їм шкоди в будь-якій формі.
3.3.6. Видавати себе за іншу людину або представника організації та / або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників Сайту, а також застосовувати будь-які інші форми і способи незаконного представництва інших осіб у мережі, а також вводити користувачів в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.
3.3.7. Копіювати матеріали сайту без згоди Адміністрації сайту.

4. Про права інтелектуальної власності.
4.1. Всі об'єкти, доступні на Сайті в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації та інші матеріали є об'єктами виняткових прав Адміністрації сайту.
4.2. Назва Сайту є зареєстрованим знаком для товарів і послуг та охороняється чинним законодавством України, а також міжнародним законодавством.
4.3. Адміністрація сайту забороняє використання логотипу Сайту третіми особами без письмового ліцензійного договору.

5. Прикінцеві положення.
5.1. Ця Угода являє собою договір між Адміністрацією сайту і Користувачем щодо порядку використання Сайту "Всі ціни". Ця Угода набуває чинності з моменту розміщення на Сайті.
5.2. Заповнюючи форму реєстрації на будь-якому Сайті "Всі ціни" або відвідуючи сторінки Сайтів "Всі ціни" Відвідувач автоматично приймає умови цієї Угоди.
5.3. Діяльність Сайту проводиться відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальність за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені Відвідувачами, Користувачами, Продавцями або третіми особами.
5.5. Користувач погоджується, що він несе особисту відповідальність (і що Адміністрація сайту не несе відповідальність перед Користувачем або будь-якими третіми особами) за будь-яке порушення Користувачем своїх зобов'язань, встановлених цією Угодою, також всі наслідки таких порушень.
5.6. Умови цієї Угоди можуть бути змінені Адміністрацією сайту в односторонньому порядку.
5.7. Ця Угода складена українською мовою і в деяких випадках може бути надано Користувачеві для ознайомлення іншою мовою. У разі розбіжності україномовної версії Угоди і версії Угоди на іншій мові, застосовуються положення україномовної версії цієї Угоди.