Samsung

Samsung Group – промисловий концерн (група компаній), один з найбільших в Південній Кореї конгломерат, що заснований у 1938 році. На світовому ринку відомий як виробник високотехнологічних компонентів, телекомунікаційного обладнання, побутової техніки, аудіо- та відеопристроїв.

На ринку Східної Європи з усього концерну Samsung Group в основному представлені підрозділи електронної промисловості:

  • Samsung Electronics – побутова техніка (холодильники, пральні машини, пилососи, вбудована техніка), аудіо-відео пристрої (LCD та плазмові телевізори, проекційні телевізори, домашні кінотеатри, міні- та мікросистеми), мобільні телефони, офісна техніка (монітори, ноутбуки, принтери, МФУ);
  • Toshiba-Samsung - жорсткі диски, оптичні приводи;
  • SDS - оперативна пам'ять для комп'ютерів.

Менш відома своїми легковими автомобілями, що виробляються в Кореї на заводі Renault Samsung Motor, автомобілі продаються під маркою Nissan та Renault: Renault Koleos (Samsung QM5), Nissan Almera Classic (Samsung SM3).

Має найширшу мережу сервісних центрів на території України. Саме наявність сервісу найчастіше є вирішальним фактором при виборі між товарами кількох виробників зі схожими якістю та цінами. Особливо це актуально у невеликих містах.

Сервісні центри: samsung.com/ua/support/location/supportServiceLocation

Офіційний сайт: samsung.com/ua

Згорнути