Холодильники Samsung: інновації, стиль та зручність на кухні

Техніка Samsung відома своєю якістю, інноваційним підходом до технологій та стильним дизайном. Холодильники не є винятком. Крім технічного виконання, до незаперечних переваг можна віднести цілодобову технічну підтримку, швидку зворотну зв'язок та гарантію до 5 років.

Огляд особливостей та переваг холодильників Samsung

Холодильники Samsung мають ємну внутрішню площу та ефективну організацію простору. Забезпечують достатньо місця для зберігання продуктів різних розмірів та форм, включаючи високі пляшки та великі овочі. У лінійці представлені вбудовані і окремі холодильники різних розмірів і комплектації. Чим вирізняється техніка.

 • Розумний контроль температури. Інтелектуальна система керування автоматично вибере потрібну температуру в камерах, залежно від зовнішніх умов.
 • Опція "Fresh Zone" створює оптимальні умови для зберігання овочів та фруктів, а технологія "Metal Cooling" підтримує стабільну температуру всередині холодильника при частому відкриванні дверей.
 • Зрозумілі інтерфейси, просте керування, синхронізація з мобільним пристроєм через Wi-Fi.
 • Енергоефективність.
 • Стильний дизайн.

Інноваційні технології охолодження

Бренд одним із перших впроваджує нові технології, що дозволяє техніці Samsung зберігати лідерство на ринку. Холодильники оснащуються декількома опціями заморозки та охолодження.

 • Twin Cooling Plus . Технологія використовує дві незалежні системи охолодження та регулювання вологості для морозильної та холодильної камер, що запобігає перетину запахів та допомагає зберегти свіжість продуктів довше.
 • Metal Cooling – спеціальна панель на задній стінці, опція допомагає швидко відновити температуру в камері після відкриття дверцят.
 • Компресор Digital Inverter регулює швидкість роботи в залежності від рівня охолодження. Це дозволяє економити енергію та забезпечує тиху роботу холодильника.
 • Технологія швидкого заморожування Power Cool/Power Freeze .
 • All-Around Cooling – рівномірне розподілення холодного повітря за рахунок великої кількості вентиляторів.

Об'ємний, стильний та практичний Samsung RB-38 T600FSA на 385 л з двома окремими холодильними камерами та морозилкою (112 л) внизу. Дві двері. Інверторний компресор забезпечує тиху роботу, електронне управління, розморожування No Frost, швидке охолодження/заморожування, зона свіжості. Збереження температури до 18 год.

Льодогенератори в холодильниках Samsung

Одна з фішок холодильника Samsung – вбудований, об'ємний льодогенератор, який (і це дивно) не обмежує корисну площу полиць. Особливості та технології льодогенераторів.

 • Різні методи виробництва льоду: безпосереднє охолодження встановленої форми з водою, формування кубиків з використанням крижаних грибів, коли вода стікає поверхнею форми, підключення до центрального водопостачання. Останній спосіб підходить, якщо необхідно щодня отримувати до 100 кг чистого льоду. У комплекті до холодильника йдуть фільтри грубої та тонкої очистки водопровідної води, схема підключення.
 • Льодогенератори Samsung оснащені системою фільтрації води, яка видаляє домішки, смакові та запахові сполуки.
 • Формування різного типу льоду: слайси, кубики, піраміди, подрібнений лід.
 • Сенсорне керування (автоматичне відключення, індикатор фільтра, заповнення водою та ін.).

Модель Samsung RS-66 A8100S9 із зручним льодогенератором (форма піраміда) механічне керування. Об'єм холодильника 652 л, морозилки 243 л, два двері, розморозка No Frost, електронне керування.

Управління та функції холодильників Samsung

Моделі Samsung оснащені рядом керуючих функцій, які забезпечують зручність використання та оптимальне зберігання продуктів.

 • Регулювання температури.
 • Режими роботи (звичайний, енергоефективний, швидке заморожування).
 • Наявність зон свіжості з індивідуальним налаштуванням температури для м'ясних виробів, фруктів, овочів.
 • Управління через мобільний додаток.

Популярні моделі холодильників Samsung

Лінійки бренду пропонують широкий асортимент: міні, для офісу, побутові, з окремими морозильними камерами та ін.

Samsung RB-36 T677FSA середнього цінового сегмента для великої родини. Оснащується місткими камерами: холодильник – 360 л, морозилка – 112 л, два двері для оптимальної підтримки температури. Інверторний компресор, електронне управління, швидке заморожування та охолодження, зона свіжості.

Модель RB-34 T600FEL – одна з найкращих у сегменті бюджет. Об'єм 340 л, двері, що переважуються, окрема морозилка. Функції No Frost, сигнал відчинених дверей, мінімальний рівень шуму 37 дБ.

Об'ємний, на 612 л холодильник Samsung RT-62 K7110SL , окрема морозилка зверху на 161 л. Електронне керування, зовнішній дисплей, генератор льоду, автономне збереження температури до 12 год.

Відгуки про статтю