Порівняння найкращих холодильників Side-by-side до 30 000 грн.

Gorenje NRS 9181 MX цікавий грамотним підходом виробника до обладнання. Тут передбачений і збільшений внутрішній простір, і окремі полички для пляшок, і навіть запатентована технологія повітряного розподілу. Холодильник добре підійде для любителів комфорту. Модель обладнана зручною системою контролю, завдяки якій можна забути про розморожування холодильника або видалення неприємних запахів.

LG GC-B247 JLDV заслужив звання «Вибір року 2020-2021» на думку споживачів та експертів. Цікавий він зручним налаштуванням внутрішнього простору та продуманою системою зберігання. Експерти відзначили рівномірне розподілення холодного повітря всередині, а також хорошу автоматичну систему контролю.

Samsung RS-61R5001M9, як і LG, виділяється збільшеним внутрішнім простором. Технологія SpaceMax – це головна фішка, яка збільшує об'єм за рахунок витончених стінок. Завдяки цьому зовнішні габарити можна порівняти з іншими холодильниками, а от усередині місця значно більше. До речі, теплоізоляція від цього гірша не стала.

Особливості та функціональні відмінності популярних холодильників Side-by-side

Gorenje працює за технологією NoFrost Plus – модифікована версія звичайного NoFrost. Вона запобігає будь-якому злипанню продуктів, тому можна більше не сортувати м'ясо по пакетах. Для обдування передбачена система MultiFlow 360°, що створює рівномірне обдування на кожній поличці. Циркуляція торкається навіть дверей.

У моделі встановлено льодогенератор із технологією Twistice. Потрібно лише повернути ручку та насолоджуватися прохолодним напоєм. Для збільшення внутрішнього простору використали дизайн XtraSpace. На відміну від Samsung, інженери «Горіння» модернізували систему поличок. Одночасно в холодильник вміститься більше продуктів, ніж у аналогічні моделі.

Не можна обійти стороною й керування. Великий світлодіодний дисплей із високою роздільною здатністю дозволяє легко керувати холодильником навіть без інструкції. Багато функцій, наприклад, режим швидкого заморожування, можна запустити одним натисканням. Якщо раптом температура в камері почне підніматися – є пульт керування.

LG порадував фірмовим інверторним компресором лінійного типу замість звичайного ПВП. Це скорочує тертя деталей та знижує електроспоживання на третину. На компресор поширюється десятирічна гарантія. Холодильник обладнаний технологією Total NoFrost, тобто примусовим обдуванням. Це не дає льоду утворюватися всередині морозильної камери. У разі несправності допоможе система Smart Diagnosis. Вона швидко визначить несправність і повідомить вас про це. А це означає – більше жодних переплат за діагностику. Подивитися коди помилок можна в інструкції. До речі, багато проблем вирішується без виклику фахівця.

І найголовніше – технологія контролю напруги. Холодильник може працювати при вольтажі від 187 до 253 без стабілізатора. Більше того, захист витримує стрибок до 400 В. Якщо ви живете у регіоні з нестабільними електромережами – варто придивитися до LG.

Samsung також здивував багатопотоковою системою All-Around Cooling. Продукти обдуваються рівномірно по всіх полицях. Технологія охолодження контролює температуру по всьому внутрішньому простору, рівномірно розподіляючи повітря.

Холодильник працює на інверторному компресорі. Його надійність була підтверджена сертифікацією на 21 рік безперервного використання асоціацією VDE. Інвертор майже не шумить та автоматично регулює швидкість роботи. Є режим швидкого заморожування, що вмикається лише однією кнопкою. Допоможе, якщо ви часто робите заморожені запаси.

Для очищення встановлено дезодоруючий фільтр. Він усуває неприємні запахи безперервним продуванням через вугільний наповнювач.

Порівняння дизайну, обладнання

Дизайн Gorenje зроблений у традиційному «обелісковому» стилі: рівні лінії без зайвих вигинів. Загальний корисний об'єм холодильника становить 566 л, у чому модель програє своїм колегам за рейтингом. Тим не менш, його вистачить для більшості продуктів. Усередині передбачено утримувач BottlerHolder. Це зручна полиця, де можна зберігати банки, алкоголь чи напої, і вони не з'їжджатимуть. До того ж, тепер не потрібно займати місце та тіснити продукти.

Виробник також цікаво вчинив із габаритами. Глибина холодильника аналогічна стільниці. На дверцятах розташований льодогенератор, тому більше не доведеться мучитися з формами для льоду. Щоправда, він не автоматизований, тому доведеться заливати воду. Натомість він уміє готувати і кубики і колотий лід.

LG GC-B247JLDV з фасаду схожий на холодильник від «Горіння», але всередині має більшу місткість. Загальний обсяг складає 679 л, що дозволяє зберігати там навіть двотижневий запас продуктів. Кришка холодильника пориста. Це необхідно для скупчення конденсату в стільниках, і запобігання попаданню води на їжу. При повільному випаровуванні створюється оптимальний рівень вологості, що зберігає фрукти та овочі свіжими довше. Чистити комірки не потрібно – волога видаляється сама.

Холодильник від Samsung також виконаний у класичному дизайні для Side-by-side. Виробник наголосив на універсальному стилі: плоскі дверцята, колір нержавіючої сталі, тонкі ручки. До того ж модель, що вбудовується, тому холодильник можна сховати в нішу. Власна система охолодження не дасть компресору перегрітись.

За рахунок технології SpaceMax, внутрішній простір було збільшено. При габаритах, менших за LG, обсяг навіть трохи більше – 670 л.

Підбиваємо підсумки

В порівнянні холодильників увійшли лише моделі, які стали лідерами продажів у 2021 році. На них складно знайти негативні відгуки та вимогу повернення, що говорить про їхню надійність. Можна купити будь-який холодильник для дому та не пошкодувати, враховуючи порівняні ціни.

Однак найкращим у топі можна назвати LG GC-B247 JLDV. По-перше, корисний об'єм 679 л вистачить навіть дуже великій родині. По-друге, система самодіагностики полегшує обслуговування. До того ж, управління інтуїтивно зрозуміле – можна не читати інструкції.

Варто похвалити LG за хорошу техпідтримку та поширені сервісні центри. Будь-які проблеми можна вирішити швидко, тим більше, що на холодильник поширюється десятирічна гарантія.

Відгуки про статтю