Як вибрати миску

Вид

Миска - посуд для рідкої їжі (супи), приготування каш, салатів і тіста, миття продуктів. Миска знадобиться в туристичному поході або на пікніку. За виглядом нагадує глибоку тарілку, має круглу або овальну форму.

Важливо: добре, якщо миска має мірну шкалу - це дозволить точно дозувати кількість рідини, наприклад, при варінні каші або замішуванні тіста.

Набір мисок - складається з декількох однакових або відмінних за розміром предметів. Кількість мисок в наборі коливається від 2 до 4. Бажано мати 4 миски різного об'єму. Крім того, можна придбати одну жаростійку миску для водяної бані.

Важливо: до набору мисок добре підійде сито для просіювання круп (борошна) і друшляк, незамінний при варінні макаронів.

Матеріал миски

Нержавіюча сталь - міцний і стійкий до високих температур матеріал. В мисках з нержавійки можна кип'ятити воду, підігрівати їжу, готувати їжу на плиті або багатті. З іншого боку, нержавійка складна в очищенні, оскільки абразивні миючі засоби залишають на ній подряпини. Такі миски використовуються зазвичай вдома.

Важливо: непоганим варіантом може бути емальована сталева миска - вона проста в догляді і гігієнічна. Однак емаль чутлива до ударів і різких перепадів температури.

Пластик - легкий і простий у догляді матеріал. Пластикові миски - оптимальний варіант для пікніка або походу, хоча вони менш функціональні, ніж металеві, так як пластик не переносить вогню.

Важливо: вибираючи пластикову миску, слід звернути увагу на маркування виробу ( «PP» - поліпропілен). Такі миски виготовлені з безпечного харчового пластику і придатні як для холодної, так і для гарячої їжі.

Скло - має привабливий вигляд і просте у догляді, але, як і порцеляна, чутливе до ударів і падінь. Ці миски знадобляться для сервіровки столу, наприклад, в якості салатниці.

Порцеляна - ефектний на вигляд матеріал, але коштує недешево. Порцелянові миски зустрічаються нечасто. Через свою крихкість такі миски має сенс використовувати лише в домашніх умовах при сервіруванні столу.

Обсяг

Від цього показника залежить призначення миски. В маленьких мисках добре маринувати цибулю для шашлику і підігрівати молоко, посуд середнього обсягу зручний для приготування салату і фаршу, великі миски знадобляться для замішування тіста. Тому бажано мати кілька мисок різного об'єму: 1.5; 2.5 і 5 л.

Важливо: якщо пластикова миска купується для походу, то важливо оцінити товщину стінок і дна. Щоб витримати похідні умови, така миска повинна бути досить міцною.

Відгуки про статтю