Як вибрати склянку, тримач для зубних щіток

Вид

Склянка для зубних щіток – посуд для комфортного зберігання даного предмета гігієни ротової порожнини. Запобігає контакту щітки з полицею або стіною у ванній кімнаті. У свою чергу, це перешкоджає розмноженню мікробів на щетині. Характеризується різноманітністю форм та кольорів – можна підібрати модель під будь-який інтер'єр ванною кімнатою. Але склянка накопичує вологу, отже, її необхідно регулярно чистити.

Підставка – має кілька відсіків для зберігання зубних щіток, пасти, бритв, шампуню. Порівняно зі склянками підставки більш універсальні, але поступаються їм різноманітністю дизайну. Підставка виключає контакт щіток один з одним.

Утримувач – на відміну від склянки та підставки утримує зубну щітку у підвішеному стані. В результаті щітки не торкаються один одного і швидше висихають, а вода не накопичується. Тримачі підходять для сучасних ванних кімнат (хай-тек, мінімалізм).

Змінна склянка – використовується в парі із спеціальним тримачем, який встановлюють на стіну. Таку посудину легко вимити або замінити у разі пошкодження.

Важливо : якісна склянка легко очищається від забруднень та зубної пасти. Варто враховувати, що аксесуар складної форми важче очистити, ніж просту конструкцію. Ще одна ознака гарного виробу – екологічність матеріалу, з якого воно виготовлено.

Встановлення

Настінна – встановлюється на стіну за допомогою шурупів (дюбелів), присосок, липучок. Звільняє місце біля раковини або на полиці для інших предметів, а також унеможливлює ковзання склянки по цих поверхнях. Мінус – потрібно зробити деякі дії для встановлення аксесуара. Оптимальне рішення для компактних ванних кімнат.

Настільна – більш простий варіант, оскільки відсутня необхідність свердління стіни та інших діях по установці. Настільна склянка легко миється чи переноситься на інше місце. Але цей аксесуар займає простір на полиці або біля раковини. До недоліків відноситься і ризик випадкового розбивання приладдя зі скла або кераміки.

Спосіб монтажу

Дюбеля – кріпильні вироби, в які вкручуються саморізи, шурупи або інші елементи кріплення. Цей спосіб монтажу передбачає свердління стіни, але є найнадійнішим варіантом. У закріпленому таким чином склянці можна зберігати щітки, пасти та інше гігієнічне приладдя.

Присоска / липучка – позбавляють необхідності свердлити стіну, але менш надійні. Подібний спосіб встановлення розрахований на невелику вагу склянки, тобто підходить тільки для зберігання зубних щіток.

Матеріал

Кераміка – гігієнічний та екологічний матеріал. Аксесуари з кераміки виглядають стильно і часто декоруються хитромудрими візерунками. Мінуси: крихкість, висока вартість, непрозорість (не дозволяє візуально визначити рівень чистоти склянки).

Скло – гарний і простий у догляді матеріал. Скляні склянки часто стають прозорими. – це дає можливість оцінити ступінь їхньої чистоти. Крім того, це приладдя полегшує простір ванної кімнати. Загалом, для скляних склянок характерні самі недоліки, що й у керамічних.

Пластик – недорогий та надійний матеріал. Пластикові моделі відрізняються стійкістю до вологи, різноманітністю форм та кольорів. Мінус – дані моделі схильні до подряпин, через що втрачають свій первісний вигляд.

Полірезін – не боїться ударів та впливу вологи. Ще один плюс – гігієнічність, оскільки полірезин перешкоджає розмноженню мікроорганізмів та плісняви.

Метал – найміцніший матеріал. Металеві склянки та тримачі для зубних щіток не бояться ударів та добре вписуються у будь-який інтер'єр. Ці вироби коштують досить дорого.

Камінь – відрізняється високою міцністю та оригінальним зовнішнім виглядом. Але такі аксесуари обходяться недешево і рідко зустрічаються (складно підібрати до будь-якого стилю інтер'єру).

Дерево – привабливо виглядає, але чутливе до вологи та перепадів температури. Дерев'яні склянки поширені мало.

Виконання

Подвійний – дає можливість комфортно зберігати кілька гігієнічних речей. Наприклад, в одній склянці можна розмістити зубні щітки, у другій – тюбики зубної пасти. Також дозволяє зберігати зубні щітки у різних склянках (для кожного члена сім'ї).

На тримачі – таке виконання характерне для настінних склянок та підставок.

На підставці – такий варіант притаманний настільним аксесуарам.

З ніжками – зустрічається у деяких настільних склянках.

З тримачем для зубних щіток – таким пристосуванням постачаються звичайні або подвійні склянки. Тримач служить для зберігання зубних щіток, а склянки – для пасти та іншого гігієнічного приладдя. Вибір великої родини.

Форма основи

Склянки для зубних щіток мають круглу, овальну, квадратну, прямокутну основу. Вибір аксесуарів за цим параметром залежить від індивідуальних уподобань та дизайну ванної кімнати.

Найбільш поширені склянки з круглою основою, які чудово підходять до різних стилів. Овальні моделі незвичайно виглядають, а квадратні та прямокутні аксесуари будуть доречними у сучасних інтер'єрах.

Дизайн та поверхня

Виготовляють склянки для зубних щіток із гладкою, рифленою, однотонною, ажурною поверхнею. Окремі аксесуари прикрашають витонченим візерунком. Існують і дитячі стаканчики – ці моделі легко дізнатися за зображеними на них мультяшними героями та забавними малюнками. Ці вироби допоможуть привчити дитину регулярно чистити зуби.

Дизайн склянки/утримувача повинен гармоніювати з оформленням ванної кімнати та іншими предметами, наприклад мильницею або дозатором для рідкого мила.

Склянки та тримачі з глянсовою поверхнею привабливо виглядають і підходять для ванних у стилі мінімалізм та ганьби-тік. Матова поверхня відмінно маскує забруднення та подряпини. Ці аксесуари добре впишуться у будь-який інтер'єр.

Висота ширина Глибина

Знання розмірів склянки та тримача для зубних щіток допомагає гармонійно вписати їх в інтер'єр ванної кімнати, не захаращуючи простір.

Відгуки про статтю