ТОП-5 найкращих холодильників для дому у 2021-му році

Головне на кухні – гарний холодильник. Навіть, якщо ви не любите готувати, без нього не обійтись. А з огляду на різноманітність, вибрати його буває складно. При цьому сучасні холодильники помітно відрізняються від старих радянських місткістю, технологіями заморозки та навіть дизайном.

Спеціально для економії вашого часу, нами був складений рейтинг найпопулярніших холодильників 2021 року, які стали хітом серед покупців та отримали максимум позитивних відгуків. У рейтингу представлені моделі в окремих категоріях: NoFrost, Side-by-Side, із прихованим монтажем, бюджетні та з льодогенератором.

Факторів, яких варто дотримуватись, сотні: від вибору компонування до типу компресора. Однак, щоб не ускладнювати вибір, було представлено лише основні технології, які варто враховувати.

Чим порадувати себе за обмеженого бюджету?

Початкова модель від Samsung, яка здивує вас кількома технологіями. По-перше, це технологія Humiditi Fresh+, що контролює вологість. Текстура продуктів, смак і запах не змінюватиметься через зайву вологу, а включається опція поворотом ручки. По-друге, All-around cooling. Холодний потік йде з усіх боків, тому температура однакова у всіх точках.

Тип холодильника – т.з. SpaceMax. Завдяки зменшеній товщині утеплювача, збільшений внутрішній об'єм, що дорівнює 400 літрам. Для компактного початкового холодильника – відмінний результат.

Як і всі сучасні моделі від Samsung, ця оснащена технологією No Frost. На стінах не утворюється льоду – можна забути про розморожування. Також технологія знижує навантаження на робочу камеру, що зменшує навантаження на компресор.

Передбачена система швидкого заморожування за рахунок інтенсивного повітряного потоку. Відмінний варіант для любителів напівсирих стейків та червоної риби.

Також передбачено поличку для зберігання вина. Одночасно можна зберігати до 5 пляшок або, наприклад, коробок для яєць. До речі, полиця обдувається повітрям із комфортною температурою для вина.

З недоліків можна виділити:

 • не дуже добре адаптована система керування – іноді потрібне перезавантаження системи;
 • мале завантаження, хоч модель із витонченими стінками.
 • чутливість до електрики – може знадобитися стабілізатор.

Хто найкращий серед No Frost?

Liebherr вже не вперше дивує гарним оснащенням. CN 4835 поєднує в собі відразу кілька технологій:

 • SuperFrost. Режим дозволяє охолодити морозильну камеру до -32°. Технологія автоматична – можна виставити години заморозки.
 • SuperCool. Режим екстреного охолодження продуктів до +2°.
 • VarioSpace. Система зберігання у морозильній камері, що збільшує місце.
 • SmartDevice. Віддалене керування з мобільного телефону.

Модель CN 4835 оснащена сенсорним дисплеєм для керування холодильником. Передбачено відділення BioCool для овочів із окремим налаштуванням. Їжа не завітрюватиметься, навіть якщо про неї забути на пару днів.

Модель відноситься до серії BluPerfomance, то тут було збільшено внутрішній простір, а також доданий безшумний компресор.

Головною ж перевагою є технологія No Frost, завдяки якій не утворюється лід. Але, на відміну від інших моделей, продукти також не обмерзають. Поверх м'яса та риби не утворюється крижана скоринка.

Мінус характерний для Liebherr – мала кількість сервісних центрів. Навіть у великих містах їх часто не знайдеш, що ускладнює обслуговування холодильника.

Майстер маскування

Whirlpool ART 9620/A++NF – найкраща вбудована модель, яку можна сховати у шафу чи нішу. Компактний, при цьому місткий холодильник. Чудово підійде для маленьких кухонь. Фішкою дизайну також є тонкі двері, які не виступають за межі шафи.

Передбачена зручна, хоч і «хитра» система швидкого заморожування. Потрібно натиснути кнопку «Морозильна камера» і тримати 3 секунди за добу до того, як покладете в неї велику кількість продуктів. Проте великий стейк або пляшка води замерзає буквально за 1.5-2 години.

Встановлено акустичну сигналізацію, що повідомляє, що двері не були зачинені. Також є захист від дітей, який не дасть дитині змінити налаштування. Більш того, двері взагалі можна заблокувати.

Холодильник типу Total No Frost, тому не утворює лід на стінках. Попередньо встановлений ексклюзивний Maxi ящик для зберігання продуктів при 5°С. Також для контролю температури представлено технологію Sense Control 6th. Вона не допускає коливань навіть у кутах та дверцятах, а їжа довше зберігається. Вона ж запобігає крижаному опіку.

До недоліків можна віднести заплутане керування, до якого потрібно звикнути. Перед налаштуванням обов'язково потрібно вивчити інструкцію або звернутися до техпідтримки.

Що таке French-Door та як це працює?

Fresh-door – це технологія «льодової шафи». Холодильники з такою функцією оснащені відсіками для льоду, при цьому заморожування відбувається автоматично. Liebherr CBNes 6256 – найкращий представник сучасних Fresh-door, здатний забезпечити хоч цілу вечірку.

Льодогенератор IceMarker підключається до магістрального водопроводу, тому самостійно заливати рідину заливати не доведеться. У внутрішній системі встановлено кілька фільтрів грубої та тонкої очистки, через що лід залишається прозорим.

Не слід забувати й про технологію DuoCooling. Контур охолодження морозильної камери та холодильника ніяк не пов'язані, через що продукти не засихають, а запах не переміщається.

Як і у всіх моделях Liebherr, є функція SuperFrost, що знижує температуру в морозильній камері до -32°С. Система NoFrost не допустить утворення льоду – можна забути про розморожування.

Двері оснащені замком «Захист від дітей», щоб запобігти випадковому відкриття. А якщо холодильник все ж таки відкрили, про це попередить сигналізація.

Перевагою Liebherr є секція BioFresh. У відсіку продукти зберігаються за температури трохи вище 0 з ідеальною вологістю. Завдяки цьому їжа не завітрюється, навіть якщо про неї забути.

Деякі покупці відзначили складне керування. На екрані буває забагато піктограм, щоб швидко в них зорієнтуватися. Бажано перед увімкненням докладно вивчити інструкцію.

Американський хіт – холодильники Side-By-Side

Samsung RS-61R5001M9 – найкраща модель із трикамерних Side-by-side холодильників. Ідеальний для людей, котрі люблять готувати багато.

Компресор RS-61R5001M9 електронний, тому шуму практично немає. Навіть, перебуваючи на кухні, ви можете не почути звуку інвертора. За заявами виробника, компресор служить щонайменше 10 років.

Усередині холодильника встановлений фільтр, що дезодорує, усуває сторонні запахи. Можна зберігати на одній полиці фрукти та рибу – аромати не поєднуються. Фільтр вугільний, що запобігає виходу запахів назовні.

Звичайно ж, встановлена система швидкого охолодження та заморозки. Відмінний варіант, якщо ви любите сиру червону рибу, стейк-тартар та гаспачо. Морозилка вб'є будь-яких паразитів, до того ж дуже швидко.

Виробник додав об'ємний ящик для фруктів та овочів із окремим охолодженням. Тут підтримується низька вологість та температура, щоб не утворилася пліснява.

Варто відзначити й дизайн. Він лаконічний – у дусі сучасного мінімалізму. Виконаний просто у вугільно-сірому кольорі. Це вбудована модель і її завжди можна сховати в ніші або шафі. Завдяки хорошій системі розсіювання тепла холодильник не перегріється.

Підбиваючи підсумки

Отже, як же вибрати холодильник у 2022 році? Бажано, щоб у моделі було:

 • NoFrost. Крапа стіна – минуле століття, оскільки саме через зайву воду розвиваються неприємні запахи й псуються продукти.
 • Окремий ящик для фруктів та овочів. Рекомендується ще й з окремим налаштуванням вологості та температури, щоб продовжити термін їх зберігання.
 • Льодогенератор. Не обов'язково, але бажано, якщо ви любителі коктейлів. Сучасні льодогенератори автоматично підливають воду.
 • Розділений контур морозильної камери та холодильника. Запобігає поширенню запахів.
 • Дизайн. Більшість холодильників випускається в мінімалістичному дизайні, що потрібно враховувати.

У наше порівняння холодильників потрапили моделі, які вже заслужили на довіру користувачів, тому ви можете їх купувати без побоювань.

Відгуки про статтю