Найкращі недорогі монітори Ultra HD 4K у 2021 році

2021 був щедрий на новинки у світі електроніки, у тому числі і монітори з підтримкою дозволу Ultra HD 4K. Якщо зупинитися виключно на найкорисніших технологіях і необхідних технічних рішеннях, можна вибрати такий пристрій за доступною ціною. До нашого рейтингу потрапили відразу три монітори вартістю +/- 10 тис. грн. Основою для його формування стали перегляди, відгуки та попит серед широкого асортименту Vse.ua. Про кожного з фаворитів списку ми розповімо докладніше.

Philips 276E8VJSB

Philips 276E8VJSB з діагоналлю 27 дюймів і роздільною здатністю 4K забезпечує чудову щільність пікселів і високу яскравість за рахунок використання підсвічування WLED.

Елементи керування OSD інтуїтивно зрозумілі, але потребують певних зусиль при натисканні. Ці недорогі монітори мають екранне меню, в якому є великий вибір налаштувань та режимів, включаючи Low Blue Light (зниження інтенсивності синього кольору).

Статична контрастність відповідає панелям з матрицею IPS – з помірним (але переважно середнім) рівнем «світіння IPS». Також плюсом виступила широка та різноманітна палітра кольорів, що вийшла за межі гами sRGB. Виробник додав режим емуляції sRGB, що ефективно скорочує колірну гаму без шкоди для контрастності.

Монітор Ultra HD забезпечує гідну чуйність на частоті 60 Гц. Затримка на низькому рівні. У дизайні моделі використовували тонку рамку, яка практично непомітна в роботі, що робить цей дисплей найкращим варіантом для багатоекранного використання.

Samsung S27A700

Кришталево чиста, реалістична передача кольору з кутом огляду 178° по всьому периметру в яскравих і насичених кольорах. За рахунок чого такий монітор підходить для ретуші, художніх проектів, створення макетів та дизайну. Майже безмежна кількість відтінків та HDR10 для 1 мільярда кольорів з великою глибиною – вагома перевага на фоні конкурентів.

Величезна кількість технологій для оптимальної продуктивності з тристороннім безрамковим дизайном – повністю виправдовують ціну Samsung S27A700 з роздільною здатністю UHD.

Сертифікована TUV інтелектуальна система захисту очей використана для мінімізації дискомфорту та захисту зору під час тривалих сеансів використання монітора. З цією метою також була додана функція Flicker Free, що захищає очі від мерехтіння та синього кольору.

Ще одна причина вибрати цей монітор – енергозберігаюча технологія Eco Saving Plus, яка мінімізує споживання електроенергії на 10% без втрат якості зображення.

LG UltraFine 27UP650-W

Це 27-дюймовий IPS монітор 4K з малою затримкою введення, чудовою піковою яскравістю (за підтримки стандарту VESA Display HDR 400) та цифровим простором DCI-P3 95%. Він має дуже хорошу точність кольору, широкі кути огляду та роздільну здатність, що дозволяє відображати кожну найдрібнішу деталь.

Незважаючи на підтримку HDR, монітор має не найширшу колірну гаму. Його краще використовувати для роботи в приміщеннях із середньою інтенсивністю освітлення, де добре справлятиметься з відблисками. У повністю темній кімнаті чорний колір на екрані більше нагадує сірий, незважаючи на використання спеціального стабілізатора.

Для усунення розриву графіки в іграх було застосовано технологію AMD FreeSync. Також виробник додав функцію Dynamic Action Sync для найкращих результатів затримки введення. Обидві технології спрямовані на підвищення якості досвіду геймера. Висота, кут нахилу та орієнтація екрана регулюються.

Висновки

Вибрані моделі довели, що монітори Ultra HD 4K 2021 можуть пропонувати доступність у поєднанні з технологічністю. Виробники наділили їх системами мінімізації розривів графіки, швидким відгуком, технологіями спрямованими на покращення яскравості, кольору та чіткості картинки, які є основними вимогами покупців.

Відгуки про статтю