ТОП-3 найкращих стаціонарних блендерів у 2021 році

У цьому рейтингу ви дізнаєтесь назву моделей найкращих стаціонарних блендерів для дому. У порівнянні ми спиралися на основні характеристики: потужність, режими, об'єм чаші та комплектація.

Gorenje B800XE

Простий блендер для домашнього використання, що став одним із найбільш продаваних у 2021 році. Потужність двигуна невисока, але її вистачить для перебивання м'яса, овочів і льоду.

Комплектація стандартна: базовий ніж та міні-подрібнювач. Режим всього 1 – імпульсний, але передбачені дві швидкості, тому можна працювати з м'якими продуктами. Ножі непогані, зроблені з нержавіючої сталі з гострою заточкою.

Корпус виконаний із пластику, чим і забезпечується легкість приладу. Знизу передбачені протиковзкі гумові ніжки, які не дають блендеру «їздити» по столу. За відгуками, вони чудово гасять шуми.

Глек скляний, вміщує 1.5 літра. Завдяки простій гвинтовій фіксації, знімається буквально одним рухом.

Ціна – від 1253 грн.

Grunhelm EBS-1252TGS

Один із найпотужніших блендерів у побутовому сегменті. Потужність двигуна становить 1200 Вт, що дозволяє готувати, наприклад, рисове або гречане борошно.

У блендері передбачено чутливу систему від перегріву, що дозволяє залишати прилад без нагляду на кухні. Завдяки ковзанням він не «поїде» зі столу. До того ж тут передбачено багату комплектацію. До чаші з термостійкого скла йде металевий подрібнювач на 0.5 л. Завдяки щільній кришці він підходить для дрібнення льоду або замороженого м'яса.

Модель потрапила в порівняння блендерів також через 3 швидкості та гарну амортизацію.

Ціна – від 1545 грн.

Braun JB 3060 Tribute

Один із найкращих блендерів у категорії «до 2000 грн». Головна його перевага – трикутний глечик, який забезпечує не тільки горизонтальний, а й вертикальний потік суміші. Таким чином можна досягти кращої однорідності.

У блендері передбачений турборежим, який дозволяє короткочасно підвищувати оберти двигуна. Це зручно для приготування борошна, подрібнення замороженого фаршу. Також пристрій оснащений 5 швидкостями. З додаткових функцій – кільця льоду.

Як і всі стаціонарні блендери, глечик виконаний із термоскла. Матеріал практично не має часу, тому очищати чашу можна звичайною губкою. Об'єм склянки найбільший із представлених моделей – 1.75 л, а це означає, що за один раз можна приготувати каструлю супу або пюре.

Висновки

Розглядаючи вищезгадані блендери для кухні, можна дійти висновку:

  • Gorenje B800XE – чудовий варіант для дому. Він впорається зі змішуванням супів-пюре, рубкою фаршу та приготуванням смузі краще, ніж занурювальний.
  • Grunhelm EBS-1252TGS. Підійде, якщо головний показник – потужність.
  • Braun JB 3060 Tribute. Найтехнологічніша модель із представлених у рейтингу. Модель оснащена великою кількістю насадок, подрібнювачем та тонким налаштуванням.
Відгуки про статтю