ТОП-3 найкращих стаціонарних блендерів у 2023 році

Стаціонарний блендер – це кухонне обладнання, що використовується для пюрування та подрібнення інгредієнтів. Його конструкція складається з бази з мотором, глека, лез та кришки. Основна особливість стаціонарних блендерів – це їх потужність, яка може змінюватись від 500 до 2000 Вт і вище. Глечі в середньому мають об'єм від 1 до 2 літрів, а леза можуть бути виготовлені з композитних полімерів та сталі різних сортів. Деякі моделі за рахунок додаткових насадок або високої потужності можуть подрібнювати лід або пюрувати тверді продукти, як імбир, артишок.

ТОП-3 Braun JB 3060 Tribute

Braun JB 3060 Tribute – це стаціонарний блендер потужністю 800 Вт. Модель може працювати на 5 швидкостях, що дозволяє оптимізувати роботу під конкретні продукти або потрібний результат. Глек виготовлений з міцного та удароміцного скла, вміщує 1.75 л і має зручну ручку для перенесення та мірну шкалу. Усередині склянки встановлені ножі з інноваційними ребрами із комбінації сталі.

Блендер може працювати в імпульсному режимі, режимі смузі і подрібнення льоду. Braun JB 3060 Tribute має сучасний та стильний дизайн, виконаний у білому кольорі, який чудово впишеться у будь-який інтер'єр кухні. Є захист від випадкового включення та автоматична зупинка під час перегріву. Глек та леза можна мити в посудомийній машині. Середня ціна моделі 2 976 грн.

ТОП-2 Tefal Blendforce BL 438831

Це стаціонарний блендер за 3575 грн з широким набором функцій і потужністю 500 Вт. Пристрій може працювати в 2 швидкостях та імпульсному режимі. У наборі є пластиковий глечик на 1.25 л з ручкою та герметичною кришкою Smart Lock. Технологія POWELIX скоротила швидкість подрібнення на 30% порівняно з попередньою моделлю. Пристрій може працювати безперервно протягом 3 хвилин на будь-якій швидкості. За допомогою млина можна подрібнити сухофрукти, горіхи та кавові зерна.

ТОП-1 Philips 5000 Series HR 3573

Рейтинг стаціонарних блендерів очолив потужний та продуктивний стаціонарний блендер з технологією ProBlend Crush – Philips 5000 Series HR 3573. 6-кінцевий сталевий ніж у поєднанні з 1000 Вт потужності забезпечують найкращий результат подрібнення навіть серед продуктів із високою щільністю. Пристрій легко перемелює лід, зерна та горіхи. Philips 5000 вміщує до 2 літрів рідини у скляну склянку з внутрішніми ребрами.

Philips 5000 Series HR 3573 може працювати в режимі «Турбо» для збільшення швидкості роботи та має функцію автоматичного вимкнення при перевантаженні. Також ви отримуєте:

  • дорожню пляшку у комплекті;
  • знімний ножовий блок для легкого очищення;
  • 2 роки гарантії.

Philips 5000 Series HR 3573 – за 4 210 грн це чудовий вибір для тих, хто шукає потужний та продуктивний блендер з розширеними можливостями та високою якістю виготовлення.

Підсумки

Якщо ви шукаєте потужний і продуктивний блендер з широким функціоналом та характеристиками, Philips 5000 Series HR 3573 стане для вас ідеальним варіантом. Він має потужність 1000 Вт, міцний скляний глечик, технологію ProBlend Crush та тривалу гарантію. Проте порівняння блендерів показало, що ця модель також має найвищу ціну.

Відгуки про статтю