Освіжаючий бюджет: посібник з доступних кондиціонерів

Бюджетні кондиціонери відомих виробників забезпечують основні функції охолодження та обігріву приміщення. Це невеликі за потужністю моделі з мінімальною кількістю опцій та здебільшого з механічним керуванням. Сьогодні можна впевнено сказати – недорогі кондиціонери це ідеальне співвідношення ціна якість. Моделі мають гарне складання, досить надійні та розраховані на великий термін експлуатації.

Економія чи інвестиція: чому обирають дешеві кондиціонери

Відповідь проста – коли ви знемагаєте від спеки, температура за вікном не падає нижче 30 оС, задуха і піт, єдине бажання якнайшвидше опинитися в прохолодному приміщенні.

У таких ситуаціях вже немає бажання шукати агрегати з клімат-контролем, підсвічуванням, вбудованими системами безпеки та ін. – достатньо надійного кондиціонера з мінімальними функціями. Які особливості мають дешеві моделі.

  • Бюджетні системи часто представлені у вигляді віконних чи портативних блоків. Віконні встановлюються в отвір і охолоджують одне приміщення, тоді як портативні можна переміщати з кімнати до кімнати.
  • Потужність охолодження – недорогі моделі можуть бути ефективнішими для невеликих площ за рахунок швидкої швидкості охолодження.
  • Обмежені функції бюджетних систем практично виявляються зовсім не мінімальними. Більшість кондиціонерів мають опції обігріву, вентиляція, підтримка температури, в деяких моделях можна знайти функції самодіагностики, таймер, нічний режим.

Огляд виробників: хто пропонує надійні та доступні моделі

Бренд Panasonic випускає бюджетну лінійку надійних та ефективних агрегатів. Модель Nordic CS-HZ9RKE-1 – продуктивна мультиспліт-система для кімнати до 25 кв. Інверторний компресор забезпечує швидке охолодження та обігрів, автоматичний перезапуск, є можливість вбудувати Wi-Fi модуль. Два класи фільтрів – антигрибковий, антибактеріальний.

Kentatsu – китайська компанія випускає широкий спектр кондиціонерів, включаючи бюджетні варіанти, відомі своїми технологічними рішеннями та доступною ціною. Модель KSGH70HFDN1/KSRH70HFDN1 – продуктивна потужна спліт-система розрахована на площу до 70 кв/м, забезпечує турборежим охолодження, вентиляції, є таймер, збереження налаштувань, дисплей керування, три типи фільтра.

Cooper&Hunter – відомий бренд пропонує доступні бюджетні моделі. Канальний внутрішній блок CH-FDH020K2 вартістю від 4000 гр працює на охолодження та обігрів приміщення до 20 кв\м, мінімальний рівень шуму.

Бренд Midea також є популярним виробником недорогих моделей, які добре працюють та споживають мало енергії. Внутрішній MFF-09HRIN1 підлогово-стельовий блок мульти-системи забезпечує 6 режимів: охолодження, обігрів, вентиляція, мінімальний рівень шуму (до 32 дБ).

Бренд NeoClima представляє інверторний кондиціонер (внутрішній блок) Therminator Multi NS-07EMXIw. Спліт-система забезпечує швидке охолодження та підтримку температури приміщення 20 кв/м, має 6 режимів роботи (обігрів, нічний, вентиляція, сушіння). Самодіагностика агрегату підвищує термін експлуатації.

Тонкощі експлуатації

Щоб продовжити термін служби бюджетного кондиціонера, необхідно запам'ятати кілька простих правил.

  • Регулярно чистити чи міняти фільтри.
  • Перевіряти раз на 3 місяці (чистка внутрішнього блоку, оцінка стану кабелів, патрубків, рівень холодоагенту).
  • Встановлення кондиціонера на правильній висоті гарантує правильний дренаж та обхід повітря.
  • Не можна перевантажувати систему, максимальний режим або турбо потрібно використовувати строго за часом.

Як знайти недорогий, але якісний кондиціонер

Якість будь-якого агрегату залежить від надійного складання та оригінальних деталей. Відомі бренди гарантують якість своїм ім'ям, споживачеві важливо не нарватися на підробку.

Тому вибирати кондиціонери необхідно на перевірених інтернет-ресурсах або в магазинах офіційного виробника. Перевірка сертифіката відповідності збільшує надійність покупки.

Відгуки про статтю