ТОП-3 найкращих підлогово-стельових кондиціонерів у 2023 році

Кондиціонування повітря – це процес регулювання температури, вологості, чистоти та розподілу його мас, який дозволяє створити комфортний мікроклімат у будинку використовуючи лише один пристрій. Підлогово-стельові спліт-системи довели свою ефективність, проте така покупка буде виправдана лише за грамотного вибору.

 • Потужність кондиціонера – зазвичай передбачається 0,1 кВт м2 приміщення. Цей параметр стосується не лише охолодження, а й обігріву. Потужність сильно впливає на ККД пристрою. Чим більше потужність охолодження перевищуватиме показник споживання, тим вищий ККД.
 • Ефективність (інакше – потік повітря) у хороших моделях зазвичай має значення від 400 м3 /год.
 • Рівень шуму – особливо важливий для стаціонарних кондиціонерів. Спліт-кондиціонер повинен бути тихим і не створювати шум шуму вище 35 дБ. Зовнішній модуль стаціонарних кондиціонерів не повинен бути гучнішим за 75 дБ.
 • Холодоагент – при виборі кондиціонера слід звертати увагу на те, до якого типу холодоагенту він адаптований. Сучасні стаціонарні установки можуть бути заправлені пропан-бутаном (HC-холодоагенти, наприклад R717, R290) або холодоагентами HFO, що складаються з екологічно чистих гідрофторолефінів.
 • Управління кондиціонером – топові моделі керуються дистанційно, але не завжди з пульта. У найсучасніших пристроях вбудований wi-fi модуль, що дозволяє здійснювати керування через смартфон.
 • Додаткові функції – кондиціонери вже давно працюють не лише на охолодження. Вони можуть здійснювати обігрів, осушення, вентилювання, очищення і навіть дезодорування повітря.

Крім основних критеріїв при виборі, враховуйте і другорядні. Порівнюючи підлогово-стельові кондиціонери перед покупкою, враховуйте їх діапазони доступних температур та енергетичний клас.

ТОП-3 Cooper&Hunter Consol CH-S09FVX

 • найнижча ціна в огляді;
 • пульт із термометром.

Підтримка wi-fi дозволяє зручно керувати кондиціонером, використовуючи мобільний додаток для смартфона. Функція автоматичного перезапуску позбавить перегріву і захистить механізм кондиціонера від поломок. Також у продовженні терміну роботи техніки допоможе програма самодіагностики. Cooper&Hunter Consol CH-S09FVX пропонує кілька режимів роботи, включаючи нічний безшумний режим із таймером. Таймер можна встановити на 24 години.

У конструкції використовували безліч систем очищення повітря, включаючи повітряний фільтр. Підлогово-стельова спліт система розрахована на регулювання клімату в приміщенні до 26 м2 , оснащена функціями теплий пуск та авторозморожування для ефективної роботи навіть у зимовий період.

ТОП-2 Mitsubishi Heavy Deluxe SRF25ZMX-S

 • економічний режим;
 • висока потужність під час обігріву.

Серед доступних режимів роботи є вентиляція та осушення. Кондиціонер оснащений дезодорованим вугільним фільтром, що дозволяє також виконувати очищення повітря від пилу та неприємного запаху. Мінімальний рівень шуму під час роботи в нічному режимі не заважає сну та відпочинку. Mitsubishi Heavy Deluxe відноситься до моделей, що самоочищаються, що спрощує догляд за технікою і продовжує її термін служби. Автоматична система за допомогою заданих алгоритмів дозволяє кондиціонеру самостійно регулювати параметри повітря змінюючи режими роботи.

ТОП-1 Gree GEH09AA-K6DNA1F

 • працює на фреоні R32;
 • робота в режимі обігріву при зовнішній температурі -22°C.

Максимальна ефективність кондиціонера доступна при роботі у приміщення з квадратурою до 30 м2 . Дисплей на внутрішньому блоці відображає задані параметри та поточний режим роботи техніки. У конструкції встановлений один із найефективніших фільтрів – електростатичний. Це дозволяє кліматичній техніці добре справлятися не тільки зі змінами температури, але й бактеріями, пилом та дрібними частинками сміття у повітрі. Система «Вольт-контроль» захищає пристрій від нестабільної напруги в мережі та здійснює низьковольтний старт.

Висновки

Усі представлені в огляді моделі є популярними рішеннями для українських покупців та гідними представниками своїх брендів. Вибираючи відповідний пристрій, керуйтеся тим, як, коли і де використовувати обладнання. Gree GEH09AA-K6DNA1F допоможе в обігріві будинку в найлютіші зимові морози, Mitsubishi Heavy Deluxe SRF25ZMX-S підійде для тих, хто сильно піклується про витрату електроенергії, а Cooper&Hunter Consol CH-S09FVX підійде для тих, хто хоче зекономити і отримати приємні бонуси, наприклад, вбудований термометр в пульті.

Відгуки про статтю