Рейтинг 2023: найкращі недорогі кондиціонери для невеликої квартири

При виборі дешевого кондиціонера для маленької квартири слід врахувати кілька причин.

 1. Розмір приміщення. Для компактної квартири можна вибрати моделі з низькою потужністю.
 2. Енергоефективність. Зверніть увагу на клас даної характеристики, що відображає річні витрати електроенергії.
 3. Тип кондиціонера. Якщо ви можете собі дозволити спліт-систему, то вона буде більш ефективною в роботі та економічнішою в експлуатації, ніж моноблоки.
 4. Бренди. Товари відомих марок коштують зазвичай дорожче, але пропонують високу якість та надійність. Ви можете вибрати недорогий кондиціонер маловідомого виробника, але ризикуєте отримати не такий якісний та надійний продукт.
 5. Додаткові функції. Такі як очищення повітря, вбудований термометр, іонізація, осушення та інші. Вони можуть збільшувати вартість техніки, але будуть ефективнішими за певних умов.

Щоб позбавити себе витрати часу на вивчення всього асортименту ринку, прочитайте огляд кращих недорогих моделей для приміщень до 30 м2.

Samsung Basic AR09TXHQASINUA

Samsung Basic AR09TXHQASINUA – це компактна спліт-система для приміщень до 25 м2. Вона має потужність охолодження 2640 Вт, обігріву 2930 Вт та клас енергоефективності A+. Для мінімального споживання електроенергії передбачено режим "Еко", а також функцію "Smart Saver".

Кондиціонер оснащений інверторним компресором, який регулює швидкість обертання вентилятора, залежно від температури повітря в приміщенні. Це дозволяє досягти більш точного контролю температури та економно витрачати електроенергію.

Пристрій за 17 577 грн має функцію швидкого охолодження, оснащений багатоступінчастою системою фільтрації, що уловлює пил, дрібні частинки сміття, дим та алергени.

Режим "Good Sleep" допомагає створити комфортніші умови для налаштування швидкості вентилятора. Цей кондиціонер автоматично очищає свій внутрішній блок від пилу та бактерій. Функція Auto Changeover автоматично перемикає кондиціонер на режим охолодження або обігріву в залежності від температури в приміщенні.

Керування через мобільний додаток дозволяє використовувати телефон або планшет замість пульта.

Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG

Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG створений для охолодження (2500 Вт) та обігріву (2800 Вт) приміщень площею до 25 м2. Кондиціонер має елегантний дизайн, легко встановлюється. Рівень шуму вкладається у 52 дБ. В автоматичному режимі кондиціонер самостійно регулює температуру в приміщенні відповідно до заданих параметрів. Техніка може працювати на осушення. Запрограмувати час вимкнення можна через функцію таймера. Також є режим "Сон", який дозволяє встановити параметри для "м'якшого" клімату, що сприяють комфортним умовам для сну. У середньому цей кондиціонер можна купити за 23 146 грн.

Cooper&Hunter Vital CH-S09FTXF-NG може самостійно діагностувати проблеми та видавати помилки на дисплеї. Він також автоматично вимикається, якщо температура зовнішнього повітря знижується, щоб уникнути замерзання системи.

Mitsubishi Heavy Standard SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S

Це спліт-система для охолодження та обігріву приміщень площею до 30 м2. Ось деякі з її технічних характеристик.

 • Потужність охолодження/обігріву – 2000/2700 Вт.
 • Клас енергоефективності в режимі охолодження/обігріву – А/А+.
 • Інверторний компресор із можливістю регулювання потужності в діапазоні від 10% до 100%
 • Автоматичний перезапуск.
 • Самодіагностика.
 • Самоочищення.
 • Таймер увімкнення та відключення.
 • Режим "Сон".

У режимі охолодження невеликий кондиціонер може працювати за температури до +46 градусів, а режимі обігріву до -15 градусів. Середня вартість 24602 грн. Завдяки своїй надійності та ефективності Mitsubishi Heavy Standard SRK20ZSPR-S/SRC20ZSPR-S є чудовим вибором для невеликих приміщень.

LG Standard Plus PC09SQ

LG Standard Plus PC09SQ ефективно функціонує у приміщеннях до 25 м2 і може працювати на рівні 19 дБ у тихому режимі. Потужність компресора регулюється у діапазоні 30-100%. Кондиціонер у режимі охолодження може працювати за температури до +48 градусів, а в режимі обігріву – до -10 градусів.

Модель має функції самодіагностики та самоочищення, а також «теплий пуск». На внутрішньому блоці встановлено дисплей, що відображає задані параметри роботи, а для керування можна використовувати як пульт, так і смартфон завдяки встановленому Wi-Fi модулю.

Gree Smart GWH09QB-K3DNB6G

Gree Smart GWH09QB-K3DNB6G використовує технологію «I-Feel», яка автоматично регулює налаштування роботи відповідно до розташування людини у приміщення. Для цього використовується вбудований модуль Wi-Fi. Крім елемента керування, пульт також працює як термометр. У режимі охолодження пристрій за 30186 грн споживає 800 Вт, при обігріванні 755 Вт. Gree Smart GWH09QB-K3DNB6G – кондиціонер для маленької кімнати, до 26 кв м. Функція «Сон» покращує адаптацію роботи спліт-системи вночі та економить електроенергію. У конструкції встановлено плазмовий фільтр. Є режим турбо і режим іонізації повітря. Швидкість обдування регулюється у 4 позиціях.

Висновок

Найкраща спліт-система до 30 м2 – LG Standard Plus PC09SQ. У неї є висока потужність охолодження та обігріву, інверторний компресор, найнижчий рівень шуму та антибактеріальний фільтр. Додаткові функції, такі як осушення та віддалене керування зі смартфона, підвищили ефективність та зручність використання техніки. При цьому ціна моделі цілком аргументована і не є найвищою в рейтингу - 27 177 грн.

Відгуки про статтю