Рейтинг 2023: найкращі моделі електровелосипедів

В даний час електровелосипеди в Україні почали активно використовуватися як засоби пересування в місті, але їхня ефективність також зберігається і при активному відпочинку. Вони дозволяють швидко і комфортно пересуватися на далеких відстанях, не вимагаючи зайвого застосування сили. Крім того, цей вид транспорту є екологічним та безпечним для навколишнього середовища. У цій статті ми розглянемо найкращі моделі електровелосипедів на ринку, а також обговоримо їх переваги.

При виборі транспортного засобу слід враховувати основні критерії вибору.

  • Потужність та тип двигуна повинні відповідати основним цілям покупки. Чим більша потужність, тим вища швидкість і прохідність електровелосипеда. Однак така їзда швидко витрачатиме заряд акумулятора.
  • Місткість акумулятора визначає дальність поїздок. Якщо бажаєте використовувати велосипед для тривалої їзди на високих швидкостях – шукайте найємнішу батарею.
  • Матеріали впливають на вагу транспорту, його міцність та зручність використання. Якщо потрібний баланс цих якостей, шукайте вироби з карбону, але будьте готові заплатити більше.
  • Ціна залежатиме від сукупності всіх характеристик, а не лише матеріалу. Чим кращий і ефективніший електровелосипед, тим він дорожчий.
  • Легкі моделі велосипедів мають велику маневреність і комфорт при транспортуванні. Але ємний акумулятор та міцна рама рідко зустрічаються на ультралегких електровелосипедах.

Orbea Rise H30 29 (2023)

Scott Aspect eRide 940 29 (2023)

Giant Roam E+ GTS 28 (2022)

Електровелосипед Roam E+ – це безпрограшний компроміс між гірським та міським видом транспорту. У конструкції використано електродвигун SyncDrive Core, який у поєднанні з батареєю EnergyPak 400 дозволяє розганятися до 25 км/год.

Рама ALUXX SL зроблена з алюмінію і доповнена вилкою, що амортизує, з ходом 63 мм. 9-швидкісна модель універсальна як для горбистій ґрунтової місцевості, так і для міських доріг. Giant Roam E+ 28” має алюмінієвий обід, що гарантує високу прохідність. Швидку зупинку забезпечать дискові гідравлічні гальма з роторами по 160 мм з обох боків.

Висновки

Щоб вибрати найкращу модель, необхідно обов'язково провести порівняння цін на електровелосипеди. Отже, Orbea Rise H30 29 (2023) коштує 200 092 грн, Scott Aspect eRide 940 29 (2023) – 121 095 грн., а Giant Roam E+ GTS можна купити за 116 000 грн. Виходячи з цього, для тих, хто шукає універсальний велотранспорт для міста та активного відпочинку, ми б рекомендували Scott Aspect eRide 940 29 (2023), здатний розвивати найбільшу швидкість і не надто відстає від конкурентів за іншими характеристиками.

Відгуки про статтю