Thermex: водонагрівачі, що задають темп ринку

Thermex – торгова марка, що спеціалізується на виробництві та продажу водонагрівачів різних типів та моделей (проточні, накопичувальні, універсальні та ін.) та вентиляційних систем. Понад 10 років компанія є провідним та інноваційним гравцем на ринку. Thermex активно визначає тренди та впливає на розвиток сегмента у світовому масштабі.

Історія та еволюція бренду Thermex: короткий огляд

Компанія Thermex заснована в 1949 році і цього року торгова марка з Нідерландів заявила про себе на європейському ринку як про надійного виробника металоконструкцій та обладнання для будівництва. У 1960-х роках Thermex заснував лінійку продукції для побутового та промислового опалення та водопостачання.

З 2000 р. бренд продовжує інвестувати в дослідження та розробки нових технологій. На ринок виходять інноваційні системи опалення, сонячні водонагрівачі, вентиляційне обладнання. Компанія отримує звання як «стійкий бренд із екологічною відповідальністю».

Сьогодні Thermex є відомою торговою маркою та пропонує широкий спектр продукції для комерційних та домашніх потреб. Продовжує розвиватися і адаптуватися до вимог, що змінюються, пропонує інноваційні та енергоефективні рішення для опалення та водопостачання.

Принцип роботи водонагрівачів Thermex

Принцип роботи водонагрівачів Thermex варіюється в залежності від конкретної моделі, але в загальному випадку вони ґрунтуються на застосуванні електричного нагрівального елемента та теплообмінника.

Для проточних Thermex холодна вода надходить у пристрій, і як тільки кран відкривається, датчик активує тепловий елемент, який миттєво нагріває холодну воду. Це значно заощаджує енергію, оскільки вода нагрівається тільки в той момент, коли вона реально використовується.

Накопичувальні водонагрівачі – це система бак/ТЕН. Нагрівальний елемент підтримує температуру води на заданому рівні. Коли вода остигає, ТЕН включається і нагріває воду до заданої температури.

Агрегати Thermex оснащуються продуктивними системами контролю та безпеки, щоб запобігати пошкодженню пристрою та гарантувати безпеку експлуатації.

Ключові характеристики та переваги водонагрівачів Thermex

Thermex пропонує широкий вибір водонагрівачів різних типів та обсягів, включаючи накопичувальні, проточні та комбіновані. Це дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для дому або офісу. До додаткових переваг відносять:

  • висока енергоефективність завдяки інтелектуальним системам керування;
  • безпеку експлуатації (захист від перегріву, замикання, автоматичне вимкнення);
  • якісні матеріали;
  • зручність використання;
  • проста установка та обслуговування.

Огляд популярних моделей водонагрівачів Thermex

Електричний водонагрівач Thermex Pro ID 50 H – потужний та продуктивний агрегат на 50 л, який забезпечить гарячою водою невелику родину. Гарантія 9 років, накопичувальна система, нагрівання до 75? С, легко встановлюється на стіну у ванній або коридорі.

Проточна модель водонагрівача Thermex City 3500 бюджетної вартості (від 2300 грн.) легко монтується над мийкою, продуктивність 2л\хв, механічне керування. Захист від перегріву, вимкнення без води.

Електричний накопичувальний бойлер Thermex Nova 80 V – 2 ТЕНу (сухий тип), нагрівання до 75⁰С, 80 л, захист від води, надлишкового тиску, перегріву. Бак сталевий із склокерамічним покриттям, монтаж вертикальний.

Водонагрівач накопичувального типу 50 л Thermex IF 50 V Eco забезпечує максимальну економію електроенергії за рахунок оптимальної теплоізоляції бака. Тип 2 мокрих ТЕНу, нагрівання до 75⁰С, системи захисту, управління механікою, гарантія 5 років.

Корисні поради щодо встановлення та обслуговування

Встановлення та обслуговування водонагрівачів Thermex вимагає уважності та акуратності, що враховувати під час монтажу.

  • Встановлюється нагрівач на достатній відстані від горючих матеріалів з урахуванням вимог виробника до мінімальних просторових параметрів.
  • Перед підключенням до електромережі переконайтеся, що дотримуються всіх вимог безпеки.

Агрегати Thermex (особливо проточні) потребують регулярного очищення внутрішніх патрубків та заміни фільтра.

Обслуговування зводиться до систематичної (раз на 3 місяці) перевірки клапанів, датчиків безпеки, прокладок. Заміна фільтра грубої очистки проводиться в залежності від ступеня жорсткості води центрального водопостачання (1-2 рази на рік).

Відгуки про статтю