Пральні машини, що вбудовуються: комфорт і стиль у кожному будинку

Пральні машини, що вбудовуються, є популярним вибором для тих, хто воліє мати загальний дизайн кухні, коридору або ванних кімнат. Моделі мають деякі особливості в установці та експлуатації, але не відрізняються від окремо стоять агрегатів по функціоналу. Основний плюс таких машин – Значна економія простору.

Переваги вбудованих пральних машин

Пральні машини, що вбудовуються, пропонують кілька переваг, які роблять їх привабливими при влаштуванні невеликої ванної кімнати.

  • Естетична привабливість.
  • Компактні розміри.
  • Великий функціонал, просте керування.
  • Краща (порівняно з окремими) звукоізоляція.

Пральні машини, що вбудовуються, інтегруються в гарнітур або інші меблі, що дозволяє їм повністю зливатися з інтер'єром. Завдяки компактним розмірам можуть бути встановлені під стільницею, у висувній шафі або спеціально призначеному місці, що звільняє корисний простір на кухні або у ванній кімнаті.

Що відрізняє вбудовувані пральні машини від стандартних моделей

Машини, що вбудовуються, спроектовані таким чином, щоб ідеально вписуватися в дизайн, мають стандартну фасадну панель, що дозволяє їм зливатися з іншими шафами або поверхнями.

Техніка встановлюється безпосередньо в меблі чи шафу, що створює єдиний зовнішній вигляд приміщення. У комплекті передбачені спеціальні кріплення, перехідники для спрощеного монтажу патрубків та фільтрів.

Прання, що вбудовуються, оснащуються більш простою панеллю управління з інтуїтивно зрозумілими дисплеями або кнопками. До недоліків такої техніки відносять невеликий об'єм барабана (5-7 кг білизни).

Особливості встановлення та експлуатації

Вибране місце має бути трохи більше, ніж габарити техніки, це забезпечить достатню вентиляцію та дозволить без проблем провести підключення до труб водопостачання та каналізації.

Установка допускається на рівну поверхню, машина повинна стабільно утримуватись, щоб уникнути вібрації. Вентиляційні отвори на задній або верхній частині пральної машини повинні бути відкриті, це запобіжить перегріву та забезпечить ефективну роботу.

Систематично проводять очищення фільтрів, перевірку та заміну гумових прокладок та шлангів при необхідності, чищення бака та дозаторів.

Енергоефективність та екологічність

Пральні машини, що вбудовуються, як і інші побутові прилади, мають класи енергоефективності та екологічності, залежно від конструкції, технологій і стандартів, яким вони відповідають. Якими функціями має мати сучасна пралка.

  • Наявність енергозберігаючих режимів «економічний», «швидке прання», «половинне завантаження» та ін.
  • Автоматичне регулювання витрати води (сенсори, що визначають вагу та ступінь забруднення білизни).
  • Інверторний двигун.
  • Використання екологічних матеріалів.

Опції рециркуляції та фільтрації води. Ця функція лише починає впроваджуватися в побутову техніку, процес повторного використання використаної води значно заощаджує природний ресурс.

Огляд популярних моделей "пралень", що вбудовуються

Zanussi пропонують ефективні та екологічні агрегати з великим терміном служби. Модель ZWI712UDWAU , розмірами 59.6 x 81.9 x 54 см з фронтальним завантаженням випрає за один цикл до 7 кг білизни. Клас енергоефективності А+++, інформативний LED дисплей, відкладений старт, 12 режимів прання.

Пральна машина Smeg LST147 відноситься до середньої цінової лінійки, завдяки компактним розмірам та стандартній передній панелі ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. Висока швидкість віджиму 1400 об/хв, 15 програм прання, електронне керування, контроль дисбалансу, захист від дітей.

Бюджетний агрегат Vivax WFLB-140816B з фронтальним завантаженням до 8 кг білизни, високий клас енергозбереження (новий стандарт 2019) легко вбудовується у вузький простір, електронне управління, 16 програм прання, відкладений старт.

Потужний агрегат від Whirlpool – вбудована пральна машина BI WMWG 91484E забезпечить потреби великої родини. Завантаження 9 кг, 14 режимів прання та віджиму, керування електронне, інформативний LED дисплей.

Одна з найнадійніших моделей – автоматичний агрегат Candy CBW 27D1E-S стандартних розмірів 60x82x52.5 см. Мінімальна витрата води, енергозбереження класу А+++, фронтальне завантаження 7 кг білизни, 16 програм прання.

Відгуки про статтю