Indesit: надійність та інновації в пральних машинах

Indesit знайомий вітчизняному користувачеві з 1989 року, це перший європейський бренд, який зміг постачати і продавати в СРСР свої пральні машини абсолютно легально. Сьогодні продукція компанії залишається такою ж затребуваною та популярною за рахунок своєї якості та прийнятної ціни.

Історія бренду Indesit: традиції та якість

Indesit Company заснована Лонцем Мерлоні в Fabriano, Італія. Спочатку компанія займалася виробництвом пральних машин, але згодом розширила свій асортимент до різноманітних побутових приладів.

1987 року Indesit почав активно виходити на світовий ринок, що призвело до значного зростання представництв та розширення присутності за межами Італії. У різні періоди Indesit придбала такі бренди побутової техніки, як Hotpoint та Scholtès. Це дозволило розширити асортимент та запропонувати споживачам більше варіантів.

З 2010 року акцент менеджменту перенесено на виробництво екологічної техніки, яка економно витрачає природні ресурси, легко утилізується та не забруднює атмосферу в процесі експлуатації.

Технології прання: як Indesit піклується про ваш одяг

Система «прання ідеальної чистоти» – головна фішка італійської техніки. Моделі оснащені технологіями регулювання кількості води, порошку, часу та температури залежно від ступеня забруднення одягу.

  • Захист від перегинання та втрати форми виробу – ще одна потрібна функція. Автомат виявляє та запобігає перегинанню та скручуванню білизни під час прання та віджиму.
  • Дозування миючого засобу скорочує витрати продукту.
  • Режими делікатного, щадного прання, еко технології, в теплій воді та ін.
  • Адаптивна технологія швидкості віджимання в залежності від типу тканини та завантаження зберігає якість виробів та запобігає зношуванню тканини.

Крім турботи про вироби пральні машини Indesit оснащені системами, що запобігають протіканню, захистом від несвоєчасного відкриття, від дітей, датчиками температури та фільтрами на воду, що надходить.

Енергоефективність: турбота про природу та гаманець

Коли йдеться про побутову техніку, таку як пральні машини, енергоефективність відіграє важливу роль у зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище та зниженні енерговитрат. Переваги марки Indesit очевидні:

  • сертифікована система енергозбереження для кожного класу;
  • економна витрата води;
  • тривалий термін служби (від 10 років; гарантія до 5 років).

Бренд підтримує недержавні проекти, що стимулюють екологічний спосіб життя, лінії складання агрегатів використовують відновлювані джерела енергії та системи рециркуляції води.

Дизайн та розміри: підбір під будь-який інтер'єр

Існують стандартні розміри (85 x 60 x 60 см) для пральних машин, які дотримуються більшістю виробників, включаючи Індезит. Крім стандарту компанія випускає лінійки вузьких агрегатів 85 x 40-45 x 60 см. У сегменті представлені машини як з горизонтальним, так і з вертикальним завантаженням, що окремо стоять або вбудовуються.

Бренд пропонує різноманітність дизайнів від класичних до сучасних. Деякі моделі можуть мати передні панелі з різними текстурами, кольорами та фактурами. Колір техніки переважно білий, рідше чорна емаль.

Огляд актуальних моделей: вибір у різних цінових категоріях

Indesit OMTWSA 51052 W – автоматична прання бюджетного класу для невеликої родини. Барабан на 5 л, швидкість 1000 об/хв, оснащується зручним та зрозумілим LED дисплеєм, 16 програм прання. Контролює рівень піни, дисбаланс, захист від дітей.

Продуктивна модель Indesit BWSE 71293X WBV забезпечить швидке прання до 7 кг білизни. Окремий агрегат можна встановити у ванній або коридорі, білий класичний колір. Рівень шуму при пранні 48 дБ, режим віджиму 78 дБ, швидкий віджим, функції: подача пари, відкладений старт, самоочищення.

BTW S72200 – одна з найкращих машин середнього класу з вертикальним завантаженням. Забезпечує 12 режимів прання, опції відкладеного старту, додаткове полоскання, електронне управління. Клас енергоспоживання A+++, витрата води 38 л/цикл.

Преміум сегмент представлений моделлю Indesit BDE 86435 9EWS . Потужний та продуктивний агрегат для великої родини. Фронтальне завантаження білизни до 8 кг, сушіння до 6 кг, швидкість віджиму 1400 об/хв. Витрати води 48 л/цикл, додаткові опції: освіження білизни, видалення запахів, збереження кольору.

Відгуки про статтю