Рейтинг 2021: найкращі моделі пральних машин із сушінням

При виборі пральних машин покупці насамперед звертають увагу на такі параметри, як робочий об'єм, кількість програм та режимів, рівень шуму, клас енергоспоживання та ціна. Переважним є наявність сушіння. У даному рейтингу наведені найкращі пральні машини з сушінням 2021 року, які забезпечують комфортне прання та сушіння, вписуючись при цьому в ціновий діапазон 16-21 тисячу гривень.

Electrolux EWW1685WU

Містка пральна машина з сушінням, яка має бак 8 кг (сушка розрахована на 4 кг) і оснащена двигуном інверторного типу. Незважаючи на значний обсяг, споживає порівняно небагато електрики та має клас енергоспоживання А++.

Сушіння працює чудово, білизна на виході практично суха. Цьому сприяє висока швидкість віджиму – 1600 оборотів за хвилину.

Показники шуму прийнятні – 57 дБ при пранні та 75 дБ при віджимі. Барабан збалансований, тому навіть на програмах із максимальними обертами пристрій не стрибає. Функція DualCare™ оцінює білизну та визначає необхідну витрату води.

Модель дуже популярна, пропонується великою кількістю магазинів, ціновий діапазон – 15-19 тисяч гривень. Можна рекомендувати для великої родини, яка готова виділити необхідний простір у ванній, у коридорі або в кухні.

LG F2J6HG0W

Порівняно з попередньою моделлю менше завантаження (7кг) та менша максимальна швидкість віджиму (1200 оборотів за хвилину). А загалом, LG F2J6HG0W класифікується як вузька пралка.

Завдяки smart функції NFC доступне керування за допомогою смартфона. Також у майбутньому вона буде здатна запускати програми, які розроблять інженери LG. Технологія 6 Motion підбирає алгоритми обертання барабана, залежно від типу тканини. Це забезпечує дбайливе прання та підвищує термін служби речей.

Максимальний рівень шуму – 55 дБ, вартість LG F2J6HG0W – 15-19 тисяч гривень. Стиралку можна рекомендувати поціновувачам тиші.

З недоліків можна відзначити невелику кількість білизни при сушінні (4 кг), але це спочатку обумовлено її конструкцією та цільовим призначенням. Клас віджиму та прання – А.

Samsung WD80T554CBT

Samsung WD80T554CBT – найдорожча пралка з рейтингу, що розглядається, яка вписується в ціновий діапазон 17-21 тисяч гривень.

За ці гроші ви отримуєте пристрій з високою якістю сушіння, який дозволяє ввечері запустити процес прання, а зранку одягнути речі та вирушити у справах. Примітна особливість – функція AddWash, що забезпечує можливість дозавантаження білизни. Завдяки додатковим дверцятам ви можете додати додаткову білизну, не чекаючи закінчення поточного циклу.

Максимальне завантаження – 6 кг, клас віджиму, прання та енергоспоживання – А. Завдяки великій кількості програм можна прати змішані тканини, сушити бавовну, освіжати білизну. Рівень шуму – до 54 дБ.

Висновки

Кожна зі згаданих пралень – сучасний високотехнологічний пристрій. Якщо прагнете йти в ногу з прогресом – вибирайте LG F2J6HG0W та керуйте через смартфон. Часто і багато прете – Electrolux EWW1685WU. Потрібно прати, полоскати та освіжати велику кількість різних речей – Samsung WD80T554CBT.

Відгуки про статтю