Рейтинг 2023: найкращі недорогі пральні машини автомат

Чому одна пральна машина коштує 10000 грн, а інша у кілька разів більша? Першою відмінністю є тип двигуна, що використовується. Інвертори, встановлені в дорогих пралках, працюють тихіше, дозволяючи економити воду та електроенергію. У бюджетних автоматах встановлені щіткові двигуни.

Але найбільша різниця полягає у наборі функцій. Що вища ціна прання, то більше інноваційних технологій відповідають за якість її роботи. Функція прання паром набула високої популярності серед покупців. Крім дезінфекції одягу, пара проникає у волокна максимально глибоко, видаляючи стійкі забруднення.

Рівень завантаження може також впливати на ціну. Пральні машини до 4 кг коштують дешевше за моделі з тим же функціоналом, але на 9 кг.

Також на ціноутворення впливає репутація бренду. Виробники, які славляться надійними пристроями (наприклад, LG чи Bosh), дорого цінуються на ринку.

Вказані на етикетках класи енергоефективності, прання, віджиму та витрати води також впливають на ціну.

У результаті, вибираючи дорогу пральну машину, ви платите за додаткові функції, бренд, велику місткість барабана та низьку витрату ресурсів. Однак, якщо вам просто потрібна хороша машинка для прання, цілком реально вибрати пристрій в ціновому діапазоні до 10000 грн.

BEKO WUE5411XWW

Пральна машина автомат за 9600 грн, що гарантує якість та надійність на довгі роки. Крім швидкого та ефективного прання, покупці оцінять зручне завантажувальне вікно з великою шириною. Навіть при максимальному завантаженні найкоротший цикл прання складає всього 28 хвилин.

Делікатний цикл дозволяє видалити забруднення з одягу не деформуючи речі та зберігаючи їхню якість.

У списку програм: пухові вироби, бавовна, синтетика, вовна/ручне прання, сорочки/блузки. Корисними опціями стануть відкладений старт до 9 годин, додаткове полоскання та самоочищення.

Надійна машина оснащена системою захисту від протікання, функцією «контроль дисбалансу», захистом від дітей. Недоліком можна назвати досить високий рівень шуму під час прання – 61 дБ, та 73 дБ при віджимі.

Indesit OMTWSA 51052 W

Дешева пральна машина-автомат з великою та детальною панеллю керування та LED-дисплеєм, що полегшує вибір програми та загальні операції. Максимальне завантаження розраховане на 5 кг білизни.

Шум (59 дБ) та енергоефективність (A++) стандартні для недорогих пральних машин до 10000 грн. Максимальна швидкість віджиму – 1000 об/хв.

Проте інтерес привертають цілих 16 програм прання. Така кількість режимів дозволяє підібрати оптимальні параметри для різних видів одягу та тканин. Делікатне прання підійде для білизни та тонких тканин, а інтенсивне для видалення стійких плям.

Виробник не використовував передові функції та технології, наголосивши на практичність і надійність побутової техніки. Більше того, недорога пральна машина-автомат оснащена датчиком рівня води, який автоматично підбирає кількість води (враховуючи вагу та тип одягу) для економної витрати ресурсів, не знижуючи якість прання.

Candy CSO4 1265TE/1-S

Недорога пральна машина-автомат, яка приємно вражає балансом ціни та функціональності. В першу чергу – це пральна машина з Wi-Fi, якою можна керувати зі смартфона. У додатку можна не тільки налаштовувати запуск та вибирати програму, але й дивитися статистику, а також отримувати ефективні поради щодо використання побутової техніки.

Пристрій споживає зовсім небагато води та має найменший рівень шуму серед відібраних моделей.

Крім основних програм, користувачеві доступні попереднє прання, режими для дитячого та делікатного одягу, програма для прання джинсу та вовни. На відміну від конкурентів, машинка має кілька програм швидкого прання 14/30/44 хвилин).

Техніка дозволяє налаштувати параметри прання під матеріал, не побоюючись погіршення якості тканин. Максимальна місткість моделі – 6 кг робить її ідеальним варіантом для великих сімей.

На панелі керування є тільки одна ручка, що обертається для налаштування. Автоматичне зважування визначить завантаженість барабана, а система використовує необхідну кількість води та вибере швидкість віджиму (до 1200 об/хв).

Висновки

Candy – один із виробників, який досяг величезних успіхів. Навіть дуже дешеві пральні машини Candy можуть запропонувати найвищий клас прання. Вони енергоефективні, добре видаляють плями. Характерною рисою є широке отвір завантажувального вікна. Недооцінене обладнання, що демонструє високі результати роботи.

BEKO у бюджетному ціновому сегменті можуть стати гарним вибором. Виробник зосередився на якості прання та функціональності серед недорогих автоматів.

Indesit – ще один варіант перевірених рішень для обмеженого бюджету з деякими функціями від дорогих моделей, наприклад, датчик рівня води, програми для прання спортивного одягу та автоочищення.

Відгуки про статтю