Зміст

Рейтинг 2023: кращі моделі пральних машин із сушінням

Пральна машина з функцією сушіння заощаджує час та ефективно піклується про чистоту одягу. Вибираючи домашню помічницю, господині звертають увагу на кілька параметрів: наявність налаштувань для прання різних видів тканини, об'єм барабана, час робочого циклу.

Наш рейтинг пральних машин із сушінням допоможе вибрати технологічну та надійну модель, яка прослужить без ремонту не один рік. Представлене обладнання в базовій комплектації має по два ТЕНи, продуктивний вентилятор, датчики температури води та повітря, систему керування сушінням. Крім цього, моделі оснащені зрозумілою панеллю управління, що робить використання максимально простим і зручним.

AEG L7WBEN69S

Модель AEG швидко та ефективно стирає та висушить до 9 кг речей. Програма зважування білизни відміряє необхідну кількість води, виключивши перевитрату електроенергії. Є відкладений запуск роботи, машинку можна запрограмувати на будь-який зручний час вибравши свій режим прання, віджиму і сушіння.

Делікатне прання, режим для бавовни, вовни, верхнього змішаного одягу дозволить дбайливо очищати та сушити. Оснащується модель енергозберігаючим двигуном класу А++ з мінімальним рівнем шуму. У комплекті є прогумовані ніжки для щільної установки обладнання.

Швидкість віджиму (максимально 1600 об/хв) можна настроїти вручну для прання тонких тканин. Три опції: "під праску", "дуже сухо", "стандартно" не пересушать виріб, що важливо для нейлонових і шовкових тканин.

Пральна машинка пропонує нову технологію – прання парою. Режим актуальний для чищення вовняних ковдр, теплих светрів, верхнього одягу. Парова обробка зберігає форму виробу, при цьому ефективно видаляє жирні плями, сліди шкарпетки та інші забруднення.

Плюси:

 • мінімальний рівень шуму у режимі віджиму;
 • три типи сушіння;
 • парова чистка.

LG F4DV910A2E

Найкращу ціну пральної машинки з сушінням пропонує бренд LG Electronics Inc, чия продукція має найвищий рейтинг по безремонтному терміну експлуатації – понад 15 років.

Пральна машинка серії F4DV910A2E має місткий завантажувальний бак до 10.7 кг. При використанні режиму сушіння рекомендується завантажувати до 7 кг виробів.

Інверторний двигун класу А забезпечує швидкість віджимання до 1400 об/хв. Оберти знижуються ручним налаштуванням для прання делікатних виробів з тонких тканин, шовку, літніх речей.

ТЕН для нагрівання води за кілька хвилин піднімає температуру до 95°С. Режим обробки парою дозволяє ефективно відбілювати постільну білизну, скатертини аналогічно виварюванню.

Три режими сушіння забезпечать легке прасування речей. Функція «під праску» не пересушує білизну, налаштування під певний вид тканини збережуть форму вовняних виробів або светрів із синтетики.

Плюси:

 • віддалене управління;
 • режим кип'ятіння;
 • завантажувальний бак на 10,7 кг речей.

Electrolux EW8WN261BP

Модель пральної машини серії «Абсолютне очищення» найекономічніша в рейтингу. Інверторний двигун забезпечує тиху роботу барабана під час прання та сушіння та витрачає на один цикл 47 літрів води. У режимі віджиму машинка створює підвищений рівень шуму до 76 дБ на кілька хвилин.

Електронне управління дає можливість налаштувати прання та сушіння під певний тип тканини: є делікатний віджимання для шовку або додатковий для верхнього одягу та виробів з джинсової тканини. Парова чистка + делікатне сушіння буде найкращим варіантом для вовняних кофт та светрів.

Машинка має 14 програм роботи, які відображаються на дисплеї LED, опцію відкладеного старту, функцію зміни температури води в процесі прання. Перевірити роботу обладнання можна через віддалене керування.

Плюси:

 • економія води;
 • додаткові режими прання верхнього одягу.

Bosch WDU2853KPL

Модель Bosch – це не просто стандартна машина, а прально-сушильний комбінат. У машині реалізовані останні технічні нововведення: постійне вимірювання вологості під час сушіння не пересушить речі, обробка парою ефективно видаляє застарілі плями з вовняного одягу.

Програми прання ідеально підібрані під фактуру матеріалу. За один раз можна випрати і висушити до 6 кг одягу. У пральній машинці реалізована опція – повна дезінфекція: гаряча (100⁰С) пара подається в барабан на сухі речі, розпушує волокна та видаляє більшість бактерій. Наступне прання здійснюється за більш низької температури.

Точне налаштування кількості води дозволяє заощаджувати ресурс, за це відповідає датчик завантаження речей та регулятор витрати. Для термочутливого матеріалу, такого як бавовна, льон та шовк є режим делікатного прання.

Плюси:

 • 14 режимів для всіх видів тканин;
 • система сушіння AutoDry;
 • скорочений цикл прання для слабозабрудненої білизни;
 • програма самоочищення барабана із зумером нагадування.

Samsung WD90T954ASH

Функціональна машинка за один цикл стирає до 9 кг білизни. Модель оснащується інверторним двигуном з рівнем шуму А при максимальній швидкості віджиму 1400 об.хв. Опція автоматичного налаштування через WiFi дозволить віддалено коригувати увімкнення/вимкнення обладнання або регулювати режим сушіння.

У пральні реалізовано функцію захисту від дітей, повне використання порошку та захист від протікання. Контролери та датчики систематично в автономному режимі перевіряють якість з'єднань та виносять дані на дисплей. Є додаткові опції освіження одягу, делікатне прання та сушіння блузок та сорочок.

Плюси:

 • мінімальна витрата води;
 • налаштування своєї програми для прання/сушіння;
 • рівень шуму у віджимі 74 дБ;
 • захист від протікання.

Висновки

Прально-сушильні машини стануть ідеальними помічниками, якщо необхідно заощадити час та зусилля для домашньої роботи. Практично безшумні пралки останнього покоління програмуються віддалено, забезпечують дбайливе сушіння речей і залишаються економними.

Якщо необхідно швидко випрати речі модель Samsung, яка має опцію прискореної роботи, за 20 хвилин випрає та висушить до 2 кг білизни. Машинка Bosch забезпечить максимальне чищення та дезінфекцію, Electrolux заощадить не тільки час, але воду та електроенергію.

Відгуки про статтю