Порівняння пральних машин LG F 2J6HG0W і Samsung WD70M4443JW

Якщо перед вами постала дилема, LG або Samsung, завжди можна провести порівняння їх пральних машин і визначити переможця. Samsung підкуповує своїми інноваціями, модними фішками і якістю, а LG режимом парового прання, мінімальною кількістю шуму і удосконалень етапів прання.

Порівняння характеристик

Пральна машина LG F 2J6HG0W відноситься до фронтального типу завантаження білизни. Її максимальна місткість – 7 кг. Клас ефективності прання A. Машина пропонує 14 режимів прання. З докладним описом роботи кожного з них ви можете ознайомитися в інструкції. Клас енергоспоживання залишає бажати кращого, це всього лише C. Максимальний рівень шуму 55 дБ. Віджимання здійснюється при максимальній швидкості обертання 1200 об/хв. Це відносить техніку до класу B. Ви можете регулювати швидкість віджиму в залежності від типу білизни. Під час віджиму рівень шуму може доходити до максимальної позначки в 74 дБ. Система з контролю піни дозволить вам уникнути неприємностей, якщо ви переборщите з порошком. Відмінною рисою прального барабану LG є його широкий набір варіантів обертання:

  • розгладження;
  • делікатне прання;
  • кручення;
  • насичення;
  • погойдування;
  • реверсивне обертання.

Вони відрізняються своєю адаптованістю до конкретного типу тканини і ступеня забруднення вашого одягу. Зверніть увагу на функцію мобільної діагностики SmartDiagnosis. З її допомогою, при виникненні неполадок в роботі, можна зберегти свій час і гроші. Отримані в результаті аналізу дані можна передати в службу технічної підтримки і отримати консультацію прямо по телефону. В цій моделі мотор кріпиться безпосередньо до барабану, це виключає необхідність додаткових деталей, які швидко зношуються. Технологія прямого приводу забезпечує високу надійність і довговічність роботи двигуна.

Пральна машина Samsung WD70M4443JW має безліч цікавих функцій і програм прання за рахунок використання передових технологій:

  • Eco Bubble відповідає за якісне прання білизни при мінімальних температурах води. Технологія перетворює ваш засіб для прання в мильні бульбашки, здатні швидше проникати в тканину і ефективніше виводити забруднення, не пошкоджуючи сам матеріал. Дана технологія дозволяє збільшити ефективність прання скоротивши її час.
  • Bubble Soak діє ще ефективніше. Одяг в барабані в прямому сенсі слова замочується в мильних бульбашках. Після цього цикл прання буде швидким і ефективним.
  • Air Wash допомагає усунути неприємний запах одягу. Для цього використовуються потужні потоки нагрітого повітря. Вода, миючі засоби та інші хімічні речовини не задіяні.
  • «59 'Quick Wash & Dry» використовується тільки для неповного завантаження білизною із середнім ступенем забрудненості. Суть програми в здійсненні експрес прання, полоскання, віджимання і сушіння білизни за 59 хвилин. Що економить не тільки час, а й електроенергію.

Samsung WD70M4443JW оснащена цифровим інверторним двигуном, який і виступає гарантом двадцятирічної гарантії. Мотор забезпечує високу енергоефективність і мінімальний рівень шуму. Максимальна швидкість віджиму 1400 об/хв. В режимі прання рівень шуму не перевищує позначки 54 дБ.

Відповідь на питання: «Яка пральна машина краще Самсунг або Елджі?» буде залежати не тільки від унікальності технологій, тому не робіть поспішних висновків.

Зовнішні особливості

Габарити і вага двох моделей практично однакові. Пральні машини LG пропонують 60x45x85 см і 61 кг. Опонент на 10 см глибше і на 4 кг важче.

Прозорі дверцята під назвою Crystal Gloss Door у Samsung WD70M4443JW, забезпечують елегантний і естетичний зовнішній вигляд, який гармонійно впишеться в інтер'єр вашого приміщення. В цілому обидві моделі виглядають дуже схожими. Білий корпус, фронтальний тип завантаження, електронне управління, сенсорний дисплей. Пральні машини Самсунг комплектуються лотком StayClean Drawer. Його конструкція забезпечує змивання більшості прального засобу спеціально розробленою системою промивки водою. Це дозволяє підтримувати гігієнічність і чистоту пральної машини.

Наше порівняння пральних машин LG і Samsung в плані дизайну вийшло менш інформативним, так як вигляд техніки практично однаковий.

Висновки

Обидві пральні машини мають можливість сушити білизну, продаються в одній ціновій категорії і мають однакові параметри. LG споживає 125 літрів води за один цикл прання, а Samsung 77 літрів. Якщо брати клас енергозбереження, прання і віджиму теж лідирує Samsung з характеристиками А, А, А проти А, А, В.

Кількість програм у LG на одну більше, а от за функціональністю виграє Samsung. Особливістю останньої є технологія EcoBubble. А F 2J6HG0W приваблює покупців за рахунок 6 Motion і SmartDiagnosis. WD70M4443JW може продаватися як в білому, так і в синьому варіанті оформлення, а у машини конкурента є підтримка NFC. Але в цілому, виграє Samsung. Її термін від виробника становить цілих 36 місяців, а обсяг споживаної води і електроенергії за один цикл прання виявився набагато менше.

Відгуки про статтю