Чому пилососи Karcher так популярні і надійні? Огляд кращих моделей

Потужний і економічний пилосос, підлогомийний апарат або пароочищувач Karcher впораються з сухим/вологим прибиранням в квартирі, будинку, гаражі, майстерні та складських або виробничих приміщеннях. Ці моделі за допомогою миючих засобів або пари видаляють навіть забруднення, що в'їлись і забезпечують швидке прибирання на площах до 100 кв. м. Купити автомобільний, побутовий або промисловий пилосос Karcher, відпарювачі та підмітальні машини пропонує прайс-агрегатор «Всі ціни», а нижче розглянемо плюси такої техніки і опишемо найпопулярніші моделі.

Технічна сторона пилососів Karcher

Бренд випускає техніку для прибирання житлових та нежитлових приміщень з щільними промисловими поверхнями з пластику, прогумованих матеріалів, бетону, каменю. Миючі моделі впораються і з ворсистими покриттями з натурального текстилю або синтетики. Важкі пилососи та пароочищувачі змонтовані на колісному шасі, а переносні акумуляторні варіанти виготовлені у вигляді довгої ручки для прибирання важкодоступних місць.

Моделі зібрані в пластиковому або металевому корпусі з електромотором, фільтром тонкого очищення з целюлози або синтетики (НЕРА), контейнером для збору сміття, всмоктуючим і зливним шлангом. Зручність прибирання забезпечують м'які накладки на рукоятках, автоматичне змотування кабелю, прогумовані колеса великого діаметру. Передбачена індикація, яка допомагає контролювати заповнення пилозбірника і витрату води або миючих засобів.

Для збору забруднень пилосос Karcher комплектується фільтрами з оптимальними характеристиками для обраної конфігурації:

 • циклонний – потік повітря всмоктується з забрудненнями, після чого завихрюється в контейнері і видувається назовні, а тверді частинки пилу і сміття осідають у внутрішньому контейнері;
 • аквафільтр – всмоктуваний потік проходить через ємність з водою, яка і затримує найдрібніші і великі частки сміття;
 • мішок з текстилю або синтетики – потік повітря проходить через матеріал мішка, де і затримується зібраний пил.

Миючі моделі оснащені ємностями для збору рідин, в'язких речовин, скупчень бруду.

Побутові пилососи

Призначені для видалення забруднень і очищення поверхонь меблів, підлог, стін, стель:

 • Karcher VC 3 Premium – циклонний з класичним компонуванням для сухого прибирання, 0.7 кВт, пилозбірник 0.9 л, шланг 1.5 м, вторинний фільтр НЕРА-13;
 • Karcher SE 5.100 – аквафільтр для вологого/сухого прибирання, 1.4 кВт, бак для чистої/брудної води 4/4 л, розбризкування 1 л/хв, паперовий мішок.

В миючих моделях передбачено рівномірне розбризкування мийної/чистильної хімії з подальшим всмоктуванням із залишками забруднень.

Вертикальні пилососи

Моделі у вигляді довгого вузького корпусу з конфігурацією для прибирання приміщень невеликої площі:

 • VC 5 Premium – регулювання потужності (4 рівня), телескопічна трубка, колба для пилу і сміття, вторинний фільтр HEPA, кабель 9 м;
 • FC 3 Cordless – роликові щітки вологого прибирання, бак для чистої/брудної води (0.36/0.14 л), акумулятор на 20 хв (зарядка 4 год) або 60 кв. м прибирання.

Моделі важать 3.2 і 2.4 кг відповідно, відрізняються зручною компоновкою, займають мінімум місця при зберіганні у вертикальному або горизонтальному положенні.

Ручний автомобільний пилосос Karcher

Компактна модель HV 1/1 Bp Fs (306×116×290 мм) з літій-іонним акумулятором на 2.5 Агод. Для прибирання передбачена телескопічна всмоктувальна трубка, контейнер на 0.9 л. Пилосос важить 1.8 кг, в комплекті насадка для підлогових покриттів, м'якої оббивки, щілинна.

Робот-пилосос

Автономний робот-пилосос Karcher RC 3, який займається прибиранням за обраною програмою (90-120 хв, 160 кв. м):

 • навігація по лазерному далекоміру;
 • управління зі смартфона;
 • батарея на 4 год автономної роботи;
 • автоматичне повернення до док-станції при розрядженні;
 • пилозбірник 0.35 л.

Модель запам'ятовує останню точку і після заряду батареї продовжує прибирання з останнього залишеного місця.

Очищення скління

Для видалення забруднень зі скляних або дзеркальних поверхонь, плитки, пластика підійдуть акумуляторні моделі з системою зволоження і віброочищення:

 • KV 4 – батарея на 35 хв (приблизно 100 кв. м), ємність для води 0.18 л, індикація, вага 0.5 кг;
 • WV 6 Plus – автономність 100 хв (300 кв. м), ємність 0.15 л, швидка зарядка (близько 2.5 год), в комплекті пульверизатор, вага 0.76 кг.

Моделі комплектують швидкозамінною серветкою для гладких поверхонь, ширина захвату до 280 мм.

Промислові пилососи

Потужні моделі, розраховані на очищення підлогових покриттів, оббивки в виробничих приміщеннях, прибирання техніки і промислових конструкцій:

 • NT 90/2 Me Classic Edition – 2 мотора (2.3 кВт), контейнер з нержавійки на 90 л, шланг 2.5 м, підлогова, щілинна насадка, паперовий фільтр;
 • Puzzi 8/1 – модель з розбрискувачем миючого засобу (8 л), потужність 1.2 кВт, довжина кабелю 7.5 м, управління на рукоятці.

Пилососи призначені для вологого прибирання з інтенсивністю 12-18 кв. м на годину.

Підлогомийна техніка

Моделі з обертовими роторними щітками для вологого прибирання відкритих майданчиків і закритих приміщень:

 • Karcher PCL 4 – потужність 0.6 Вт, 2 роликові щітки (800 об/хв) і 2 насадки для розбризкування води;
 • Karcher FC 5 – потужність 0.46 Вт, 2 щітки, 2 розпилювача, ємність для чистої/брудної води (0.4/0.2 л), електрокабель довжиною 7 м.

Разової заправки води вистачає приблизно на 60 кв. м прибирання дощатих покриттів.

Машина для підмітання

Ручна техніка Karcher S 4 Twin продуктивністю до 2400 кв. м/год для відкритих майданчиків, доріжок, тротуарів:

 • пластиковий корпус;
 • 4 щітки;
 • контейнер для сміття 20 л.

Машина захоплює сміття і забруднення в смузі шириною до 680 мм.

Пароочищувачі Karcher

Моделі здатні видалити найстійкіші забруднення без миючих чи чистильних засобів:

 • SC 2 EasyFix Premium – нагрів за 6.5 хв, прибирання до 75 кв. м на одній заправці, нагрівач 1.5 кВт;
 • SV 7 Premium – парове і сухе прибирання (2.2 кВт), регулювання потужності і подачі пари, обробка парою 65 г/год.

Пилососи комплектуються набором насадок, серветкою для підлоги, багаторівневою фільтрацією потоку.

Висновки

Техніка Karcher відрізняється широкою лінійкою моделей для всіх видів прибирання з можливістю видалення сухого сміття, вологих забруднень і рідин. Всі описані пилососи відмінно впораються з такими завданнями при мінімальних витратах електроенергії, часу і сил. Рекомендуємо вибирати відповідну техніку Karcher з урахуванням передбачуваної площі і інтенсивності прибирання, можливостей автономної роботи, зручності очищення пилозбірників. Потрібно враховувати, що бренд пропонує функціональні, надійні, але і досить дорогі моделі.

Відгуки про статтю