Рейтинг 2023: найкращі циклонні пилососи до 3 тис. грн

З цього рейтингу ви дізнаєтесь назви моделей найкращих циклонних пилососів, які стали найпопулярнішими у 2023 році. Порівняння проводилося за основними параметрами:

  • потужність всмоктування;
  • комплектація;
  • ціна.

У порівнянні брали участь моделі до 3 тисяч гривень, які продавалися найбільшим тиражем, а також отримали максимальну кількість позитивних відгуків.

Gorenje VCEA 01 GACWCY

Це найпростіший пилосос, який підійде для прибирання у побутових приміщеннях. Споживана потужність складає 800 Вт, чого достатньо для чищення навіть ворсистих килимів.

Фільтр тонкого очищення зроблений за технологією НЕРА, що непогано. Пилозбірник об'ємом 2.2 літри. Довжина дроту – 5 метрів.

Головним недоліком моделі є те, що пилосос дуже шумний – 83 дБ, що не дозволить його використовувати пізно увечері.

Набір насадок стандартний: підлога/килим, для меблів та щілинна.

Ціна: від 1733 грн.

Samsung VCC45W0S36

Головна фішка моделі – система Twin Chamber System або – подвійний контейнер. Конструкція дозволяє продовжити час ефективного всмоктування. Однокамерні пилососи, коли склянка наповнюється на 70%, втрачають до половини продуктивності, що змушує вас іти та викидати сміття.

До того ж технологія TCS жене пил по колу, змушуючи осісти на внутрішньому відсіку. Це дозволяє фільтру тонкої очищення довше «жити».

У якості фільтрів використані стандартні НЕРА, які зараз є стандартом. Однак оригінальні касети від Samsung мають підтверджену сертифікацію від інституту SLG. Передмоторний фільтр не дає двигуну перегріватися від осілого пилу.

Варто відзначити й іншу перевагу моделі – шестиметровий шнур. Середньостатистичну квартиру можна забрати від однієї точки.

Двигун середній для цієї категорії – 700 Вт, з потужністю всмоктування – 190 Вт. Це небагато, тому для килимів із товстим ворсом краще вибрати інший пилосос.

Клас енергоефективності – А, тому можна не турбуватися про перевищення рахунків за електрику.

Ціна – від 2037 грн.

Bosch BGS05A225

Один із найкращих бюджетних пилососів від «Бош» без мішка для пилу. Головна його перевага – дуже мала вага: всього 4.4 кг. Його легко переносити, що особливо зручно у великих будинках.

Був застосований патентований «Бошевський» двигун HiSpin, оснащений аеродинамічними лопатями та ідеально відкаліброваним повітряним потоком. Він дозволяє ефективно збирати пил за дуже низького споживання електрики.

Як фільтр використаний традиційний для Bosch PureAir, ефективність якого вища, ніж у НЕРА. При цьому він миється, а не одноразовий, тому вистачить його на довше. А завдяки поширенню сервісів та магазинів «Бош» знайти йому заміну не складно. Пилосос безмішковий – встановлена склянка на 1.5 л. Що зручно, конструкція не має кутів чи ребер, тому він дуже просто миється.

Щодо комплектації, то вона стандартна для бюджетного сегменту:

  • універсальна щітка підлога/килим;
  • двопозиційна насадка для щілин та оббивки меблів.

Як і попередні недорогі пилососи, цей не має системи індикації, тому фільтри доведеться перевіряти самостійно.

Ціна: від 2195 грн.

Thomas Multi Cyclone Pro 14

«Томас» – це, на думку багатьох, найкращий виробник пилососів. І це дивно, оскільки інженери компанії навіть у бюджетному сегменті змогли додати:

  • подвійну систему фільтрації, завдяки чому двигун не перегрівається та довше працює;
  • просту систему відключення контейнера;
  • відкритий доступ до всіх фільтрів.

Але не тому модель потрапила в порівняння циклонних пилососів. Система фільтрації мультициклон забезпечує максимальне очищення повітря, без повернення дрібного пилу з обратки. У разі діє 1 великий і 13 дрібних циклонів.

Тут, мабуть, найпотужніший двигун – 1800 Вт – із постійною високою силою всмоктування. У цьому рівень шуму нижче 80 дБ, що у бюджетному сегменті зустрічається рідко.

Об'єм пилозбірника становить 2 літри, чого достатньо навіть для великих будинків. Очистити його можна лише натисканням кнопки.

Кнопки керування тут прогумовані, що дозволяє запобігти випадковому удару струмом. Гума досить міцна: не розсихається і не стирається. Тому берегти її не треба.

Судячи з відгуків, покупці в принципі не змогли знайти недоліки моделі. У тому числі, претензій немає і до ціни.

Ціна: від 2965 грн.

Philips PowerPro Compact FC9331/09

Закриває порівняння пилососів модель від Філіпс. Саме тут інженери змогли додати найбільше технологічних «плюшок», при цьому залишитись у категорії «до 3000 грн».

Потужність двигуна складає 900 Вт – небагато, але комплектація та довговічність це компенсують. Зокрема, насадка TriAcrive забезпечує захоплення 99% всього дрібного пилу. До того ж вона виконує три функції очищення за один раз. Підходить для ворсових килимів та ефективно захоплює пил у меблів та стін.

Також варто виділити технологію Power Cyclone 5, яка створює прискорений повітряний потік, відокремлюючи пил від повітря. Це створює безперешкодне всмоктування навіть при забитому контейнері.

Як система фільтрації тут використана Allergy Н13, яка є повним аналогом НЕРА 13. Виробник заявляє, що вона чудово підходить для людей з алергією на пил.

Не варто забувати і про з'єднання типу ActiveLock, яке дозволяє без зайвих проблем зібрати трубку. На трубці також кріпиться м'яка щітка для меблів, що особливо зручно при генеральному прибиранні – не потрібно постійно носити її в кишені.

Ціна: від 2989 грн.

Висновки

Спираючись на наш рейтинг, ви зможете без проблем вибрати найкращий бюджетний пилосос циклонного типу. Всі моделі, представлені в топі, заслуговують на увагу і чудово справляються зі своїми завданнями.

Відгуки про статтю