Професійні пилососи: Топ-3 найкращих до 1000 Вт

Відмінність професійних пилососів від домашніх у потужності мотора та здатності ефективно всмоктувати сухі частинки та швидко знімати мокрий бруд із поверхні. Агрегати призначені для інтенсивної та тривалої роботи, але не завжди коштують дорожче за побутові.

Karcher WD 3 Battery Set: особливості та застосування у професійному прибиранні

Karcher WD 3 Battery Set (1.629-911.0) позиціонується як господарський пилосос для швидкого та ефективного сухого збирання. Має невеликі розміри, за рахунок повної автономності (працює від акумулятора) забезпечить швидке чищення будь-якого приміщення. Одноразовий мішок для пилу (17 л), батарея, що знімається, комплект насадок.

За рахунок високої потужності агрегат швидко всмоктує пил, дрібне сміття, шерсть, зручна рукоятка та щілинна насадка ефективно справляються зі збиранням пилу у важкодоступних місцях (між відсіками батареї, під шафами тощо).

Taski Aero 15 – ефективність та технічні характеристики

Ще одна модель, гідна уваги – Taski Aero 15 середнього цінового сегмента. Відмінною особливістю є висока потужність всмоктування – 17400 Па, за рахунок якої пилосос відриває частки висохлого бруду і легко справляється з великим сміттям.

Відведення повітря через 3 ступені фільтрації, за рахунок ефективного фільтра тонкого очищення видаляє з повітря бактерії та алергени. Три насадки: підлога/килим, м'які меблі, щілинні, довжина шнура 12.5 м, перемикач режимів на ручці.

Einhell TH-VC 1930SA: адаптація до різних умов використання

Бюджетна модель для збору рідини та сухого чищення – господарський пилосос Einhell TH-VC 1930SA Циклонна система пилозбору, контейнер на 30 л, потужність 900 Вт, ефективне всмоктування.

За рахунок спеціальної конструкції щітки легко чистить килими, м'які меблі, швидко прибирає бруд із підлоги, збирає розлиту рідину. Зручний відсік для насадок є вбудована розетка.

Порівняльний аналіз представлених моделей

Пилосос для сухого збирання – ефективний агрегат для збирання сухих частинок пилу, бруду, волосся тощо. Модель Karcher WD 3 Battery Set легка та компактна, якщо порівнювати з Taski Aero 15, який на кілька кг важчий.

Вбудований акумулятор дозволить використовувати Karcher у приміщенні, де відсутня розетка, але автономний час роботи обмежується 15-20 хвилинами, що може бути недостатньо для великої площі. Мережева модель Aero в цьому випадку більш практична, довжини шнура в 12.5 м вистачає, щоб прибрати площу 120-160 м2 без перемикання розеток.

Що стосується потужності всмоктування обидві моделі показують відмінні характеристики, за рахунок швидкісного потоку повітря навіть велике сміття, яке засмоктує щітка, легко проникає в пилозбірник.

Бюджетний пилосос Einhell з миючою функцією всмоктування рідини, крім сухого прибирання, ідеальний для кухонь. Легко справляється з невеликими частинками вологого бруду, ефективно збирає розлиту рідину. Модель обладнана спеціальними фільтрами для рідин, але в порівнянні з попередніми моделями має великі габарити та вагу.

Критерії вибору господарського пилососу до 1000 Вт

Потужність до 1000 Вт достатня для більшості побутових завдань із прибирання. Однак варто враховувати, що такий агрегат споживає більше енергії, відповідно зростають витрати. Що слід враховувати.

  • HEPA-фільтри ефективно затримують найдрібніші частинки пилу та алергени.
  • Пилосос із збиранням пилу в одноразовий мішок більш гігієнічний і легше в обслуговуванні, ніж із контейнером.
  • Довжина шнура визначає радіус збирання.
  • Комфортна вага та маневровість.
  • Рівень шуму.
  • Наявність необхідних насадок та аксесуарів.

Крім цих критеріїв, на вибір впливають особисті переваги та особливості будинку.

Відгуки про статтю