Рейтинг 2021: найкращі моделі електровелосипедів

У 2021 році рейтинг найпопулярніших електровелосипедів очолили моделі тайванського, німецького та австрійського виробництва. В основі їх популярності лежить надійність та комфорт, обумовлені високими технічними характеристиками та інноваційними технологіями. При виборі покупцю слід керуватися такими правилами:

 • клас двигуна. Усього є 3 класи. Чим вищий клас, тим швидший, потужніший і ефективніший ваш велосипед;
 • об'єм батареї. Чим вищий, тим більша автономність, але при її створенні дотримується баланс із потужністю двигуна, відповідно більш автономні та ефективні моделі – це дорогі електровелосипеди;
 • Тип двигуна. Він залежить від розташування пристрою. Існують двигуни із середнім приводом та зі ступичним;
 • обертаючий момент. Він визначає ефективність вашої їзди пагорбами та/або з великими вантажами.

До другорядних критеріїв також відносять рівень допомоги педалей, синхронізацію зі смартфоном, матеріали рами тощо.

Giant Talon E+ 3 29

Технологія двигуна SyncDrive Core забезпечує плавний набір потужності, що дає змогу долати будь-яку місцевість.

Легка алюмінієва рама зі зручною геометрією, хід передньої підвіски 100 мм та стійкі 29-дюймові колеса з безкамерними шинами та спицями Stainless Steel забезпечують контроль над бездоріжжям.

Акумулятор Side Release EnergyPak легко заряджається за допомогою інтелектуального зарядного пристрою на 4 А. Діапазон одного заряду акумулятора може відрізнятися залежно від таких умов:

 • загальна вага водія та вантажу;
 • опір вітру;
 • тиск у шинах та профіль протектора;
 • зміни рельєфу та висоти;
 • поверхня дороги чи стежки;
 • зовнішня температура;
 • технічне обслуговування електровелосипеда;
 • стан батареї.

З цього випливає, що ефективності одного заряду буде достатньо на подолання 55 км при занижених показниках, 105 км при середніх і на 150 км в ідеальних умовах.

KTM Macina Action 291 29

Macina Action сконструйований на рамі з легкого сплаву із системою електродвигуна Bosch та збільшеною відстанню між задніми частинами.

Двигун Bosch Performance Line CX потужністю 250 Вт забезпечує обертаючий момент 75 нм і живиться від акумулятора Bosch Powerpack на 500 Втч для допомоги педалям на відстані до 90 км.

Дисплей Bosch Intuvia кріпиться до керма і дозволяє вибирати свій рівень їзди, контролювати швидкість і моніторити заряд батареї/дальність маршруту.

Крім того, завдяки використанню технології Boost у рамі та вилці, колеса мають ширшу вісь, що вказує на те, що вони більш жорсткі та ефективніші на трасі.

Haibike Sduro HardSeven 5.0 27.5

З електровелосипедом HardSeven 5 – універсальний eMTB, з яким немає необхідності вибирати між гірською стежкою або асфальтованою дорогою. Завдяки 120-міліметровому ходу, гідравлічним дисковим гальмам, 27.5-дюймовим колесам та потужному двигуну від Bosch із вбудованою батареєю на 500 Втч велосипед підійде для райдерів професійного рівня. Зробити подорож комфортною також допоможуть 20 швидкостей.

Sduro HardSeven пропонує привабливе співвідношення ціни та якості. Електровелосипед має 5 режимів використання: OFF, ECO+, ECO, STD, HIGHT.

У конструкції використовується система потрійних датчиків Yamaha і є 3 варіанти регулювання передньої вилки.

Висновки

Порівняння електровелосипедів вказало на те, що вибір має ґрунтуватися на рівні їзди та цілях придбання. Електровелосипеди в наш час – зразок усвідомленого використання більш екологічних засобів пересування, інструмент для занять спортом та чудове придбання для різноманітності дозвілля. Щоб отримати максимально позитивний відгук від покупки цього товару, необхідно грамотно підійти до його вибору з огляду на всі особливості та характеристики моделей.

Відгуки про статтю