Рейтинг 2021: найкращі недорогі пральні машини автомат

Пральна машина автомат – надійна помічниця кожної сім'ї. При виборі важливо звертати увагу не лише на ціну та виробника, а й на технічні параметри. Найважливіші з них – робочий об'єм, енергоспоживання, рівень шуму, наявність програм та режимів для різних типів білизни. У цьому топі – кращі пральні автомат 2021 року.

Indesit IWUC 40851

Indesit IWUC 40851 – найдешевша з цього списку. Її вартість – 5-6 тисяч гривень. Завантаження фронтальне, максимальна вага білизни – 4 кг. Оптимальний варіант для невеликої родини, молодої пари чи самотньої людини.

Завдяки функції «Спортивне взуття» Indesit IWUC 40851 подолає кросівки, кеди, інше легке взуття. Технологія Water Balance Plus забезпечує економію води, витрачаючи її стільки, скільки необхідно для завантаженої кількості білизни. Оцінка здійснюється в автоматичному режимі непомітно для користувача.

Простота в керуванні, досить тихе прання (59 дБ) і віджимання (76 дБ) дозволяють запускати будь-яку програму навіть під час дитячого сну.

Враховуючи компактність та невелику вагу, при неправильній установці машинка може стрибати. Особливо під час віджимання. Якщо у вас нерівна підлога, докупіть антивібраційний килимок, інакше доведеться час від часу регулювати ніжки.

LG FH0J3NDN0

Компактна, зокрема, досить вузька пральна машина LG FH0J3NDN0 має завантаження 6 кг і є оптимальним вибором для невеликої родини або у разі відсутності вільного простору для встановлення.

За 10-11 тисяч гривень ви отримуєте велику кількість програм управління, серед яких такі, як "Одяг малюка", "Полоскання + Віджим", "Спортивний". 1000 оборотів за хвилину цілком достатньо для якісного віджиму, але все ж таки сушити доведеться. Клас прання – В.

Завдяки технології 6 Motion машинка підбирає потрібну кількість води залежно від типу тканини білизни. Це призводить до значної економії, особливо у довгостроковій перспективі.

За один цикл витрачається лише 0.68 кВт*год та 43.63 л води.

Samsung WW60J32G0PWD

Samsung WW60J32G0PWD – найдорожча автоматична пральна машина, що потрапила в даний топ.

Завдяки рельєфному барабану, створеному за технологією Diamond Drum, забезпечується дбайливий захист білизни під час прання та віджиму.

Quick Wash – функція швидкого прання, що дозволяє завершити процес лише за 15 хвилин. Baby Care – дбайливе прання дитячих речей за допомогою пари. Показники шуму – 52 дБ (прання), 76 дб (віджимання), що досить небагато.

Пральню можна рекомендувати сім'ї з однією дитиною або декількома дітьми. Завантаження об'ємом 6 кг вистачить всім!

Висновки

Автоматичну пральну машину Indesit IWUC 40851 можна рекомендувати проживаючим у невеликій квартирі, молодій сім'ї, студентам, а також всім, хто бажає заощадити. LG FH0J3NDN0 – місткий та функціональний пристрій для всіх категорій користувачів. Samsung WW60J32G0PWD – якість та швидкість від відомого бренду з орієнтацією на покупців, які виховують дітей.

Відгуки про статтю